Yeni Bir Altcoin Yüzde 1.463 Yaptı! Lider Trader: Treni Kaçırdım! Ama…

Merkezi olmayan borsa (DEX) piyasasındaki yeni bir altcoin projesi, geçtiğimiz ay %1.463’e kadar yükseldi. Borsa ve borsanın yerel tokeni muazzam ticaret hacimlerine tanık oluyor.

PancakeSwap (CAKE) bir ayda yüzde 1.463 oranında yükseldi!

CoinGecko’ya göre, şu anda 444 milyon doların üzerinde günlük işlem hacmi ile üçüncü en büyük DEX olan PancakeSwap (CAKE), popüler rakibi SushiSwap’i yaklaşık 25 milyon dolarla geride bıraktı. PancakeSwap (CAKE) projesi, 2020’nin sonlarında piyasaya sürüldü. Binance Smart Chain platformunda çalışan PancakeSwap, yatırımcılara şu anda büyük Ethereum GAS ücretleri ile uğraşan Uniswap’e göre daha ucuz bir alternatif sunuyor.

PancakeSwap Ethereum üzerinde çalışmadığından, ERC-20 varlıklarına erişim sağlamaz. Bunun yerine Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş BEP-20 varlıkları sunar. Ünlü kripto para analisti Nicholas Merten, projeden etkilendiğini söylüyor. Ancak analist, yatırımcılara DEX’in değerindeki astronomik artışın bir aldatmaca sonucu olup olmadığını ve dolayısıyla geçici olup olmadığını görmek için beklemelerini tavsiye ediyor.

Nicholas Merten: İzliyorum! Bu altcoin projesinden etkilendim

Başarılı kripto para analisti ve trader’ı Nicholas Merten, PancakeSwap projesindeki patlamayı şu sözlerle yorumladı:

Burada gerçekten olumlu olan şey, PancakeSwap’ın Binance Smart Chain ekosistemine hakim olmasıdır. Bu alana biraz daha fazla rekabet geldiğini görmek gerçekten çok güzel, bu günlük kullanıcılar için çok daha uygun fiyatlı bir şey… Dürüst olmalıyım, bu konuda treni kesinlikle kaçırdım… Bu yıl doğru aradığımız pek çok şey var, ancak Binance ekosisteminin bu kadar şeyi topladığını gerçekten görmedim. Bu yüzden onlara bu konuda sahne vermeliyim.  Genel olarak söyleyeceğim tek şey, burada bir abartıya kapılmamak. Burada devam edip etmeyeceğini görmek istiyoruz. Daha fazla likiditenin geldiğini görmek istiyoruz. Ancak bunun için en önemli şey, özellikle de Binance Smart Chain’da her şey gelişirken, BNB tokeni için gerçekten büyük bir destek sağlaması olduğunu söyleyebilirim. Bu durum, Ethereum ekosistemi için ETH’nin rezerv varlık olmasına benzer bir durum..

Basın saati itibariyle yeni altcoin CAKE, 6,2 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %4 oranında düştü. Kripto paranın 700 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri var.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir