Ünlü Milyarder, Bu Altcoin’den Çok Sayıda Satın Alıyor!

Ünlü milyarder Mark Cuban, şimdi Pantera Capital tarafından desteklenen bir altcoin projesine yatırım yapıyor. Mark Cuban, PowerTrade Fuel (PTF)’i sürekli büyüyen kripto para birimi portföyüne ekliyor.

Mark Cuban, PowerTrade Fuel (PTF)’i altcoin portföyüne ekliyor

Ünlü milyarder Mark Cuban’ın Ethereum cüzdan adresinin içeriğine göre, Mark Cuban şu anda 2.500 PowerTrade Fuel (PTF) kripto parasına sahip. PTF, bir kripto opsiyon ticaret platformu olan PowerTrade’in yerel tokenidir. PTF, bir siyah kuğu olayı durumunda (örneğin marj teminatının açık kaldıraçlı pozisyonları karşılamak için yetersiz olduğu durumlarda) PowerTrade’deki yatırımcıları kapsayan hazinenin yönetim tokenidir. Pantera Capital, PowerTrade’in ana destekleyicilerinden biridir. 

Geçen yıl Eylül ayında Pantera, PowerTrade’in yaklaşık 5 milyon dolar topladığı özel bir token satışına öncülük etti. Altcoin projesinin diğer destekçileri arasında; Astronaut Capital, QCP Capital ve Signum Capital bulunuyor. PTF yazım sırasında yaklaşık 0,78 dolardan işlem görüyor ve Mark Cuban’ın zulasına 1.700 dolara yakın bir değer veriyor. CoinGecko’ya göre, kripto paranın toplam piyasa değeri 16 milyon doların biraz üzerindedir. Yazım sırasında PTF, artış yönünde işlem görüyor.

Mark Cuban’ın en büyük yatırımı Aave (AAVE)!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının Eylül ayında işlem görmeye başlayan PTF, son 30 günde yaklaşık %108 oranında arttı. Ünlü milyarder Mark Cuban’ın en büyük kripto yatırımı, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Aave (AAVE)’dedir. Şu anda Mark Cuban, 500.000 dolara yakın değerde 947 AAVE’nin sahibi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir