Epik Performans: Bu Altcoin, Tek Günde Yüzde 800’den Fazla Arttı!

Az bilinen bir altcoin projesi olan Raydium (RAY), geçtiğimiz saatler içinde devasa yükseldi. Solana üzerinde çalışan kripto paranın fiyatı yüzde 800’den fazla artış gördü.

Altcoin projesi Raydium (RAY), yüzde 800’den fazla artış gördü

Raydium (RAY), merkezi olmayan borsa (DEX) Serum için Solana Blokchain’i üzerine inşa edilmiş otomatik bir piyasa yapıcısı (AMM) ve likidite sağlayıcısıdır. Raydium, Serum içinde bir AMM olarak ilk hamle avantajına sahip. Ayrıca ekosisteme yeni ve mevcut projeleri ve protokolleri getirmenin ayrılmaz bir parçası olacak. Protokol, Solana ve Serum’a genişlemek isteyen projeler için bir köprü görevi görecek. Bu süreçte Raydium ve RAYtokeni, ortaklarla, kendi platformuyla ve bir bütün olarak ekosistemle daha fazla gelişmeyi sağlamak için bir temel oluşturacak.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Raydium (RAY) dün Bitcoin borsası FTX’te işleme açıldı. Kripto para, FTX borsasında 1 dolar seviyelerinden işleme açıldı. Son 24 saat içinde ise altcoin 8 doların üzerine kadar tırmandı. Bu rakamlar altcoin’de yüzde 800’ün üzerinde bir artış yaşandığını gösteriyor. Kripto para birimi Raydium (RAY), yazım sırasında 82 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir