Usta Trader: Bu 8 Altcoin Patlamaya Hazır! Kaçırmayın…

Altcoin Daily sunucusu ve usta trader Austin Arnold, altcoin çılgınlığının ortasında bir kırılmanın zirvesinde olabilecek 8 kripto parayı açıklıyor.

Austin Arnold: Federal Rezerv, bu altcoin projesini pompalayabilir

Usta analist Austin Arnold, ilk olarak merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap’ı (UNI) radarındaki en önemli proje olarak adlandırıyor. Analist, St Louis federal Rezervi’nin hacim bazında bir numaralı DEX hakkındaki son araştırma raporuna dikkat çekiyor. Analist, prestijli ajansın bir şubesinden gelen ilginin UNI tokenini 20 doların daha da ötesine gönderebileceğini iddia ediyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Federal Rezerv’in bir şubesinin ETH ve Uniswap ile merkezi olmayan finans (DeFi) ve DEX’ler hakkında raporlar yayınlaması… Bu oldukça önemli bir şey.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, şu anda UNI tokeni piyasa değerine göre 14 numarada oturuyor. Kripto para yazım sırasında 22,8 dolar civarında işlem görüyor.

Austin Arnold: CRV, PLM, PoH ve MATIC’de patlayacak projeler arasında

Austin Arnold’un listesinde DeFi projesi Curve Finance (CRV) de var. Analist, Curve’nin Equilibrium’un Polkadot parachain’iyle entegre olmaya çalıştığını vurguluyor. Proje, wrapped Bitcoin (WBTC) gibi tokenlerin tokenleştirilmiş sürümleriyle alım satım yaparken DEX’lerdeki kayma risklerini en aza indirmeyi hedefliyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DeFi veya daha spesifik olarak DEX’lerde yükselişe geçiyorsanız, Uniswap gibi Curve gibi hareketler oluşturan ve yapanlara dikkat edin.

Analistin listesinde sırada, Binance Labs finansman turunda 2,4 milyon dolar toplayan Plasm Network (PLM) var. Proje, rakip ETH ve Polkadot ağları arasında bir köprü kurmayı hedefliyor. Analistin diğer seçimleri, Proof of History (PoH), Solana (SOL) ve yeniden markalanmış Polygon (MATIC)’dir.

Ünlü analist: Yearn.finance, AirSwap ve LoopRing’de listede

Eskiden Matic olan Polygon, ETH’nin bir numaralı akıllı sözleşme platformu olma mücadelesinde Polkadot ile rekabet etmesine yardımcı olmak için geliyor. Yeniden markalaşmadan bu yana, MATIC fiyatı neredeyse iki katına çıktı ve 0,14 dolara kadar yükseldi. Listenin altıncısı, ekibin daha önce dikkat çektiği Andre Cronje’nin projesi olan Yearn.finance (YFI)’dir. YFI ağının bir kısmı yakın zamanda saldırıya uğramış olsa da analist, ekibin 11 milyon dolarlık hackin yaralarını sarmaya hazır olduğunu belirtiyor. Ayrıca analiste göre, bu hack belki de DeFi’nin spekülatif doğası hakkında bazı korkuları yatıştırdı.

Blockchain teknolojisi çözümleri firması ConsenSys, kısa bir süre önce analistin yedinci seçimi olan AirSwap (AST) için bir güncelleme başlattı. Bu proje, önden çalışmayı ve fiyat düşüşünü önlemeye yardımcı olmak için teklif talebi (RFQ) mekanizmalarını kullanarak DEX hacminin büyük bir bölümünü yakalamayı hedefliyor..ü AST, haftalık olarak yaklaşık %92 arttı ve 0,33 dolardan işlem görüyor. Son olarak analist, ağında 40.000 günlük işleme ulaşan katman 2 ölçeklendirme çözümü LoopRing’i (LRC) öne çıkarıyor. Analist, daha fazla yatırımcının LoopRing projesine akın edeceğini de vurguluyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir