7’den Fazla Tahmini Tuttu! Analist: Bu 2 Altcoin, Gelecek Haftalarda Patlayacak

Birçok tahmini tutan Smart Contracter, geçen haftaki altcoin erimesini de doğru öngördü. Şimdi ise usta analist, önümüzdeki haftalarda ciddi kazançlar sağlayabileceğini söylediği iki altcoin projesini açıklıyor.

Smart Contracter: Bu altcoin hem USD hem de BTC çiftlerinde fırlayacak!

Başarılı trader Smart Contracter, hem USD hem de BTC çiftlerinde yükselişe geçtiği için REN’i yakından izlediğini söylüyor. Analist, REN/USD paritesinin düzeltildiğine inanıyor ve şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,20 dolara yöneldiğini vurguluyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aydan önceki son dalış, yükle, uyarıldın.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

REN/BTC çiftine gelince, Smart Contracter bir sonraki ralliyi tutuşturmaya hazır olduğunu belirtiyor. Usta analist, altcoin projesinin potansiyel olarak %130 getiri elde etmeye hazır olduğuna inanıyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence REN/BTC nihayet hazır olabilir. Her gün dürtüsel olarak 5 dalgayı temizleyin, ABC’yi azaltın, mükemmel 0,618 vuruşu yapın.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: SushiSwap’i (SUSHI) izliyorum! Patlayacak

Popüler kripto analisti, piyasa katılımcılarının davranışlarının tekrarlayan dalgalarda ortaya çıkabileceğini öne süren bir analiz tekniği olan Elliott Wave teorisine güveniyor. Analist, SushiSwap’i (SUSHI) izliyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesinin yakın olduğuna inanıyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

O, günlük bir mumda çoktan başardı. 25 ABD doları gibi görünüyor.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Analist ayrıca SUSHI/BTC’yi de takip ediyor. Smart Contracter, paritenin bu yıl %344’ün üzerindeki yükselişinden sonra bile tankta daha fazla gaz kaldığını söyledi. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Örneğin; SUSHI’nin bir dördüncü dalganın içinde olduğunu varsayacak olsaydık… Burada yeni bir zirveye çıkıp son bir zirve yapacağımızı düşünüyorum. Bir beş dalga daha yükselip yeni bir zirveye çıkıyoruz ve sonra büyük bir seans yapıyoruz.

İşte Smart Contracter’ın başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Smart Contracter, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti. Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin kanamasını önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten analist, bu tahmininde de haklı çıktı. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini yakından izliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir