Altın Analisti: İzleyin! Bu Seviye Altın’ın Kaderini Değiştirecek

Popüler altın analisti Rajan Dhall, yeni analizlerini paylaştı. Geçen hafta analist, 1.767,2 dolar/ONS’a yakın düşük konsolidasyonun izlenecek önemli bir destek seviyesi olduğu vurguladı. O zamandan beri sarı metalin fiyatı sıçradı ve tekrar yükselişe geçti. Ancak Rajan Dhall’a göre, fiyatlardaki baskı hala devam ediyor.

Altın fiyatı tekrar yükselişe geçti! Popüler analist piyasaları yorumladı

Altın fiyatları yükselişe geçti ve yatırımcılarını sevindirdi. Ünlü emtia analisti ve uzmanı Rajan Dhall’da piyasaları yorumladı. Analiste göre, şu anda piyasayı izleme zamanı. Rajan Dhall’a göre, daha düşük hamlelerde hacim artışları son zamanlarda çok daha belirgin hale geldi. Açıkçası analiste göre, bu bir anda değişebilir ve fiyat bir sonraki ortalama değer alanı olan 1.814 dolar/ONS’a yaklaşırsa, hacme göz kulak olmalıyız.

Artan yönde Rajan Dhall’a göre, bir sonraki direnç bölgeleri yukarıda belirtilen 1.814 dolar/ ONS alanı ve 1.858,9 dolar/ONS’dur. İkinci seviye, yılın başlarından itibaren dirence dönüşen çok güçlü bir önceki destekti. Ancak analiste göre, bu seviye Ağustos-Eylül 2020’de bir destek seviyesi olarak büyük bir etkiye sahipti.

Rajan Dhall’a göre, 1.857 doların kırılması altın’ın kaderinin değişebileceği yer

Piyasa daha düşük yüksekler ve daha düşük dipler yapmaya devam ederken analiste göre, sarı metal için görünüm hala düşüş eğiliminde. Ancak Rajan Dhall’a göre, 1.857 dolar/ONS’luk bir kırılma altın’ın kaderinin değişebileceği yerdir. Olumsuz tarafı analiste göre, mevcut desteğin kırılması durumunda 1.676 dolar/ONS gündeme gelebilir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir