Popüler Analist Çok İddialı: Bu 7 Altcoin 2021’in En Çok Kazandıranı Olacak!

Usta analist Austin Arnold, 2021’de kripto piyasasının geri kalanından daha iyi performans göstermesini beklediği birkaç altcoin projesine ışık tutuyor.

Austin Arnold: Ethereum ve NFT’ler inanılmaz bir patlamaya hazırlanıyor

“Altcoin Daily” isimli YouTube kanalını yöneten popüler trader Austin Arnold, 472.000 abonesine bu yıl yedi kripto paranın ay’a gitmeye ayarlandığını belirtiyor. Çünkü analist, altcoin çılgınlığının devam ettiğini ve bir numaralı seçimi Ethereum’un (ETH) 1.900 doları kırdığını söyledi. Akıllı sözleşme platformunun neden bir numaralı tercihi olduğuna gelince, Austin Arnold şu anda borsalarda tutulan Ethereum miktarının azaldığını belirtiyor.

Ayrıca analist, bu rakamın bir yükseliş sinyali olarak 16 ayın en düşük seviyesinde olduğuna dikkat çekiyor. Ek olarak analiste göre, Coinbase kullanıcıları artık borsada Ethereum 2.0 stake ödülleri kazanabilir ve %7,5 APY elde edebilir. Austin Arnold ayrıca, benzersiz tokenlerin (non-fungible tokens)  yükselişinin ve Ethereum platformunun üstünde yaşama eğiliminin varlık için boğa olduğuna inanıyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Piyasadaki iniş çıkışlara hazırlıklı olun… İnanılmaz pompalar ve ruhu parçalayan düşüşler ama bu durumda NFT’lerin büyük bir boğa koşusu için hazırlandığını söyleyebilirim… Bu bir NFT boğa koşusunun başlangıcı olabilir mi? Elbette… Bu bir Ethereum boğa koşusunun başlangıcı olabilir mi?

Analist: The Graph, Polkadot, CAKE ve UNI’de ay’a çıkacak altcoin projelerinden

Analistin listesindeki bir sonraki kripto para, The Graph (GRT) indeksleme protokolüdür. GRT bu yıl büyük bir artış görmesine rağmen, yaklaşık 3 milyar dolarlık bir piyasa değeri yakaladı. Analist, altcoin projesinin bu yıl yükselmek için boş alanı olduğuna inanıyor. Austin Arnold’a göre, proje yalnızca sekiz yeni katman 1 Blockchain’i ile entegrasyonu araştırmakla kalmıyor, aynı zamanda GRT tokeninin şu anda yükseliş konsolidasyon döneminde olduğunu ve muhtemelen iyi bir giriş fiyatı sağladığına inanıyor.

Austin Arnold’un yükselişte olduğu üçüncü kripto para, Ethereum rakibi Polkadot (DOT). Proje, yeni zirvelere ulaşmaya devam ederken akıllı sözleşme platformuna daha fazla dikkat çeken ayrıntılı yol haritasını kısa süre önce başlattı. Bu hafta, DOT tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 32,58 doları gördü. Merkezi olmayan borsalar (DEX) Pancake Swap ve Uniswap’ın yerel kripto paraları CAKE ve UNI tokenleri, Arnold’un listesinde dördüncü ve beşinci sıradadır. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Merkezi olmayan borsalarda nasıl boğa görmezsiniz? PancakeSwap dün günlük işlem hacminde 400 milyon doların üzerinde işlem gördü. Kısaca dünyanın en büyük ikinci DEX’i oldu…Uniswap, DeFi patlamasının ortasında kümülatif hacim olarak 100 milyar dolara ulaştı. Bu nedenle Uniswap, yüksek Ethereum ücretlerine rağmen, insanların ona akın ettiğini görmeye devam ediyor… Sonuçta, sonunda hangi merkezi olmayan borsaların kazandığını görmemiz gerekecek. Her şey olabilir, biz bu şeyin vahşi batısındayız. Bu altcoin projelerinin çoğunun bir fiyat geçmişi yok ve gelecekte ne kadar büyüyebilecekleri hakkında hiçbir fikrimiz yok… Ya da sıfıra gideceklerini bilmiyoruz.

Austin Arnold: Filecoin ve Celsius projeleri de güçlü yükselebilir

Austin Arnold’un listesinde altıncı sırada, dünyanın dört bir yanındaki bilgisayarlara veri depolaması için ödeme yapan merkezi olmayan depolama veri ağı Filecoin (FIL) var. Austin Arnold, kripto paranın önemli bir kullanım senaryosu olduğunu söylüyor: Verileri merkezden uzaklaştırmak ve dolayısıyla verileri güvende tutmaya yardımcı olmak.

Son olarak Austin Arnold, Celsius’un (CEL) abonelerinin çoğunun kullandığı ve platformun hayranı olduğunu söylediği bir proje olduğunu belirtiyor. Trader, projenin merkezi olmayan kredi platformlarının popülaritesini yansıttığını vurguluyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Usta Analist: Satış Düğmesine Bastım! Büyük Altcoin Düzeltmesine Hazır Olun” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir