Ünlü Analist İddialı: Bu Altcoin Yatırımcılarını Milyoner Yapacak!

Dünyaca ünlü kripto para trader’ı ve analisti Ben Armstrong, Ethereum tabanlı bir altcoin projesinin yatırımcılarını milyonerlere dönüştürme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Ben Armstrong: Bu altcoin projesi yatırımcılarını milyonerlere dönüştürebilir

Yeni analizinde ünlü kripto para trader’ı ve analisti Ben Armstrong, 442.000 YouTube abonesiyle önemli tahminlerini paylaşıyor. Analist, sektör hızlı büyüme belirtileri göstermeye devam ederken merkezi olmayan borsaları (DEX) yakından izlediğini söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DEX’lere olan talep katlanarak artıyor. DEX’lerdeki işlem hacmi 2020’nin ortasında  %70 oranında artarak yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,52 milyar dolara ulaştı.

DEX’ler, kullanıcıların bir aracı yardımı olmadan izinsiz ve merkezi olmayan bir şekilde birbirleri arasında token ticareti yapmalarına izin verir. Ben Armstrong, Injective Protocol (INJ)’ün merkezi olmayan finansmanın (DeFi) gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olduğunu söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Binance tarafından desteklenen Injective Protocol, zincirler arası türev alım satımına izin veren, tamamen merkezi olmayan bir katman-iki protokolüdür. Injective Protocol hız, güvenlik ve likiditeye odaklanarak bir DEX üzerindeki merkezi bir borsanın tüm özelliklerini sağlamayı amaçlıyor.

Ben Armstrong: Injective Protocol artan DEX talebinden yararlanmaya hazır

Ben Armstrong, Injective Protocol’ün kullanıcıların birden çok Blockchain’de çok çeşitli kripto varlıkların ticaretini yapmasına olanak tanıdığını vurguluyor. Analist, Injective Protocol’ün artan DEX talebinden yararlanmaya hazır olduğunu da ekliyor. Kripto analisti, Injective’in Protokol’ün yerel varlığı olan INJ’ye gelince, kripto paranın ağda birden fazla amaca hizmet ettiğini söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

INJ tokenleri, INJ’de ödenen staking ödüllerini almak için stake edilir. Stake INJ tokenleri de oylama ve yönetime katılmak için kullanılır. Teklif vermek ve onlara oy vermek de gerekiyor. Bir kullanıcı ne kadar çok INJ tokeni tutarsa, yönetim tablosundaki sesi o kadar büyük olur. Ayrıca, Binance’de INJ ile ticaret yapmak size işlem ücretlerinde indirim sağlar.

Ben Armstrong: Injective Protocol %525 oranında fırlayabilir

Fiyat potansiyeli açısından Ben Armstrong, birlikte çalışabilir yeni nesil DEX’in şu anki yaklaşık 16 dolarlık fiyatından %525 oranında fırlayabileceğine inanıyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Öyleyse INJ’nin fiyatının buradan nereye gittiğini görüyorum? Eh, altcoin lansmandan bu yana kesinlikle ezdi. Bunun durduğunu görmüyorum. Kripto para başına 100 ABD dolarının kesinlikle gelecekte kartlarda yer alacağına inanıyorum.  

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, diğer altcoin haberleri için “Gizemli Trader: Büyük Para Yatırdım! Bu Altcoin Roketledi” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir