Usta Analist: Radarımda! Bu Altcoin’ler 100x Yapacak

Ünlü kripto trader’ı ve analisti Lark Davis, 100 kat getiri sağlama potansiyeline sahip altcoin projelerinin nasıl bulunacağına ilişkin stratejilerini açıklıyor. Ayrıca analist bazı altcoin projelerine işaret ediyor.

100 kat getiri sağlama potansiyeline sahip altcoin projeleri nasıl bulunur?

Yeni analizinde başarılı kripto trader’ı Lark Davis, 100 kat getiri sağlama potansiyeline sahip altcoin projelerinin nasıl bulunacağını açıklıyor. Analist, bunun yolunun Ethereum (ETH) dışındaki Blockchain’lerde çalışan merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerini kontrol etmek olduğunu söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda DeFi, Ethereum üzerinde mücadele ediyor. Ortalama bir kullanıcı, çok fazla GAS ücreti ödüyor… Yüksek ücretler şu anda diğer zincirlerde DeFi için büyük bir fırsat oluşturuyor. Örneğin; Cosmos (ATOM) SDK tabanlı DeFi, muhtemelen şu anda kriptoda meydana gelen en küçümsenen şeylerden biri. KAVA ve HARD Protocol (HARD) ve njective Protocol (INJ) gibi şeylerimiz var… Orada daha küçük ücretlerin peşindeler… Ethereum’a ödeyeceğiniz ücretlerin bir kısmını ödeyebilirsiniz.

Lark Davis: DeFi’nin Polkadot’a (DOT) gelmesini yakından takip ediyorum

Lark Davis, birlikte çalışabilirlik protokolündeki kripto paraların çok fazla potansiyele sahip olduğuna inanıyor. Analist, özellikle DeFi’nin Polkadot’a (DOT) gelmesini yakından takip ettiğini ekliyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunun hakkında düşün. Şu anda ilk 100’de tek bir Polkadot DeFi protokolü yok. Polkadot DeFi kripto paraları için bu noktada en yüksek piyasa değeri, Polkastarter (POLS) için 120 milyon dolar gibi… Yani Polkadot’a gelen bu DeFi protokollerinden herhangi biri gelecekte benzer seviyelere ulaşabilirse gzüel olur. Bu mevcut Polkadot tabanlı en pahalı DeFi protokolü için 60 kat kazanç demektir.

Lark Davis: Ethereum için ikinci katman ölçeklendirme çözümlerine de bakıyorum

Kripto etkileyicisi, bir sonraki büyük kazananı bulmak için Ethereum için ikinci katman ölçeklendirme çözümlerine de bakıyor. Analist, Blokchain ölçeklenebilirlik protokolü Matic Network’ün (MATIC), protokol zaten çalışan bir ürüne ve büyüyen bir ekosisteme sahip olduğu için, bu alanda açık bir lider olduğunu söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Matic ve üzerine inşa edilen çözümler, izlemek için iyi bir alan olabilir.

Lark Davis: Token satışlarını izleyin! 100x yapanlar var

Lark Davis’in takip ettiği son alan token satışlarıdır. Analist, token satışlarına katılan yatırımcı sayısının nispeten düşük olduğunu söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Token satışları yatırımcılar için büyük getiri sağlıyor. Sadece bu yıl, muhtemelen 50 kat veya daha fazlasını yapan bir düzine token satışı oldu.  Delilik bu… Hatta bir çift 100x yaptı.

Lark Davis: Umbrella ve DAO Ventures’i izliyorum

Kripto etkileyicisi, ikinci katman oracle çözümü olduğu için Umbrella’nın token satışını izlediğini öylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Diğer oracle’lerin sağlayamayacağı verileri veya diğer oracle’lerin rekabet edemeyeceği fiyatları sağlayabilirler. Bu da projeyi çok, çok ilginç kılıyor.

Lark Davis’in radarındaki bir başka token satışı DAO Ventures’dir. DAO Ventures projesi, Polkadot ve Ethereum (ETH) üzerinde çalışacak bir DeFi robo danışmanı ve otomatik para yöneticisidir. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Lark Davis’in patlayacağına inandığı diğer altcoin proejeleri için “Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En İyi 5 Altcoin’i Açıkladı!”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir