Başarılı Trader: Portföyünüze Alın! Bu 5 Altcoin Destansı Ralliler Düzenleyecek

Altcoin Daily kurucusu ve ünlü trader Austin Arnold, bu yıl üstel kazançlar elde etmek için hazırlandığına inandığı beş altcoin projesini açıklıyor.

Austin Arnold: Dev firmalar Synthetix’e (SNX) yatırım yapıyor

Austin Arnold, 469.000 YouTube abonesine, büyük VC firmalarının türev işlem platformuna para akıttıktan sonra Synthetix’i (SNX) yakından izlediğini söyledi. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Coinbase Ventures ve Paradigm, Synthetix DeFi (merkezi olmayan finans) platformuna 12 milyon doların üzerinde yatırım yaptı. Aslında üç önemli risk sermayesi şirketi, doğrudan DAO’nun (merkezi olmayan özerk organizasyon) hazinesinden token satın aldı. Bu çok büyük. Bu şirketlerin Synthetix‘de gerçek bir birikim yaptığını görüyoruz.

Ünlü trader: Cardano ve Litecoin patlayacak altcoin projelerinden

Austin Arnold’a göre, tam ademi merkeziyetçiliğe doğru ilerleyen akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) listesinde dördüncü sırada geliyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano, 31 Mart’ta %100 ademi merkeziyetçilik ETA (tahmini varış zamanı) ile şu anda %80 ademi merkeziyetçi. Bu 50 gün uzaklıkta, hemen ilerliyor.

Austin Arnold’un listesindeki bir sonraki kripto para Litecoin (LTC). Kripto analisti, Litecoin için fiyat tahminini sunduğu başka bir videoya atıfta bulunuyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Litecoin, yılın başından itibaren kolayca 20 katına sahip olabilir. Bu yılın başında 2 Ocak civarında, Litecoin 130 ila 140 dolar arasındaydı. Yaklaşık 137 dolar olan bir şeyden 20x, LTC başına 2.740 dolara işaret eder. İşler çılgınlaşabilir.

Austin Arnold: Uniswap (UNI) güçlü performans sergileyecek

Austin Arnold’un listesinde ikinci sırayı, analistin önümüzdeki 12 ay içinde büyük bir potansiyele sahip olduğunu söylediği merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI) alıyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Uniswap, DeFi için heyecan verici bir kilometre taşı olan 100 milyar doların üzerinde bir hacmini işleyen ilk ticaret platformu oldu. İnsanların merkezi olmayan borsaları seçtiğini görüyoruz. Bu, perakendeciliğin yeni yeni gelişmeye başladığı zamandır.

Başarılı analist: USDC ve Stellar (XLM)’da listemde

Austin Arnold’un radarındaki bir numaralı altcoin projesi, en iyi stablecoin olan USDC’den (USD Coin) sonra Stellar (XLM). Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

USDC’nin Stellar lansmanı, kredi kartı devi Visa’nın Aralık ayında 60 milyonluk küresel ödeme ağını USDC’ye bağlayacağını açıklamasından sonra geldi. O zamandan beri, dolaşımdaki USDC tokenlerinin sayısı iki katına çıktı ve daha fazla insan stablecoin’i kullandıkça, özellikle milyonlarca Visa kullanıcısı stablecoin’i kullandıkça, bu Ethereum tıkanıklık ücretlerini ödemek istemiyorlar. Circle, “USDC’nin olabildiğince geniş bir şekilde benimsenmesini istiyoruz” diyor. Stellar bir Blockcahin olarak ödemeler için tasarlandı. Yani Stellar’a gidiyorlar.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Ne Bitcoin Ne de Ethereum! Dünya Devleri Bu Altcoin’e Yatırım Yaptı”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir