Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu Altcoin Çılgınca Yükselecek! Hedef Bu Seviyeler

Kripto stratejisti ve usta analist Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) için muazzam fiyat hedefini açıkladı. Analist popüler altcoin Cardano’da (ADA) uzun vadede yükselişe geçtiğini de vurguladı.

Michaël van de Poppe: Bu boğa koşusu 2017’yi geride bırakacak

Dünyaca ünlü analist Michaël van de Poppe, yeni analizinde 31.700 abonesine 2017 kripto boğa piyasasının mevcut boğa döngüsüne kıyasla sönük olacağını söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Genel olarak kripto para birimleri için çok güçlü bir temel dönemin içinde olduğumuz göz önüne alındığında… Genel olarak 2017’de sahip olduğumuz bu boğa aşaması, şu anda sahip olduğumuz döngüde asgari düzeyde olacak.

Michaël van de Poppe: Bitcoin 400.000 dolara ve Cardano 7.00 dolara vurabilir

Kripto stratejisti, 1990’ların sonlarından 2000’lerin başlarına kadar Dotcom balonunun toplam değerine bakıyor. Michaël van de Poppe, bunu Bitcoin (BTC) ve Cardano dahil olmak üzere tüm kripto piyasasının gelecekteki değerini tahmin etmek için kullanıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tüm piyasanın şu anki değerlendirmesi 2 trilyon dolarken, internet olan ve muhtemelen tüm Blockchain’lerin finansal sistemi yeniden şekillendirmekle oluşturabileceğinden daha az değerli olan Dotcom balonu, 10-12 trilyon dolar… Hala buradan 6 kat. Dolayısıyla, piyasada minimum 6x gibi bir beklentiniz varsa, Bitcoin 400.000 dolara, 330.000 dolara kadar koşabilir. Ve eğer bu fiyat analizini Cardano’ya uygularsanız, buradan 6x Cardano’yu 7.00 dolara koyacaktır. Bu nedenle, Cardano’nun 10 dolara gitmesinin bir projeksiyonunu buradan hesaplamak o kadar da garip değil. Özellikle de gerçeği göz önünde bulundurursak, bunu geçen hafta defalarca söyledim. Özellikle de Cardano ve çoğunlukla tüm Bitcoin çiftleri göz önüne alındığında zar zor uyanıyorlar. Dolayısıyla Bitcoin çiftleri için kazanılacak daha çok şey var.

Michaël van de Poppe: Popüler altcoin için “büyük bir giriş fırsatı” yakalayabilirsiniz

Michaël van de Poppe, Cardano’nun hem USD hem de BTC çiftlerindeki herhangi bir düzeltmenin, “büyük bir fırsat” olduğunu vurguluyor. Analiste göre, yatırımcılar kripto para tarihindeki en büyük boğa piyasasına hazırlanırken ADA’da sağlam giriş noktaları elde edebilirler.

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir