Ünlü CEO: Google, Facebook Mu? Bitcoin Daha Büyük Olacak!

Ünlü iş zekası yazılım şirketi MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor, Bitcoin (BTC)’in hızla kurumsal hale geldiğini söylüyor.

MicroStrategy CEO’su: 2020 Mart’tan sonra BTC dijital altın olarak benimsendi

Julia Chatterley ile yaptığı yeni bir CNN röportajında ​Michael Saylor, şirketlerin MicroStrategy’nin etkinliğine yoğun ilgi gösterdiğini belirtiyor. Michael Saylor konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçen hafta şirketler için düzenlediğimiz Bitcoin zirvemize 7.000 farklı firma katıldı. Materyaller, sadece birkaç gün içinde çeyrek milyon veya daha fazla görüntülenme ile viral hale geldi. Bence 2020 Mart’tan sonra Bitcoin dijital altın olarak benimsendi ve 2021’de bir izdiham var… Bence bu hikaye burada durmaz…

Michael Saylor, iş zekası firmasının dijital varlığa odaklanmış bir şirket olmak için merkezi yazılım işlevlerini terk edip etmediğini de açıklıyor. Michael Saylor, MicroStrategy’nin hissedarların servetini korumak için doğru hareketi yaptığını söylüyor.

Michael Saylor: Bitcoin, Google veya Facebook’tan daha büyük olacak

Ünlü CEO, Bitcoin’i dünyanın ilk para ağı olarak adlandırıyor ve katlanarak Google veya Facebook’tan daha büyük olacağını tahmin ediyor. Michael Saylor konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İki stratejimiz var. Birinci strateji, yazılım işimizi büyütmek ve bu iyi bir iş. Çok para kazanıyor ve büyüyor. İkinci stratejimiz Bitcoin’i satın almak. Zaten BTC ortaya çıkan baskın dijital para ağıdır. Google veya Facebook’tan yüz kat daha büyük olacak. Amazon gibi şirketler internete bağlandığında, insanlar ‘İnternet şirketi misiniz yoksa perakende şirketi misiniz?’ Geleceği kucaklayan bir teknoloji şirketi olduklarını düşünüyorum. Herkes nihayetinde, tıpkı herkesin internete bağlanması gibi dijital bir para ağına bağlanacak.

Son dakika bir gelişmelerden Anında haberdar olmak için bizi  Twitter’da ‘ da takip edin ettik  Telegram  kanalımıza Katılın!

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir