Ünlü Bas Gitaristi Devasa Miktarda Ethereum Satın Aldığını Açıkladı

Gene Simmons, 4 ay önce 300 bin dolar değerinde Ethereum satın aldığını açıkladı. Simmons, Ethereum’u, Tyler ve Cameron Winkelvoss’un yardımıyla Gemini borsasında satın aldı.

Gene Simmons muhtemelen 400 doların altındayken ETH satın aldı. Elindeki Ethereum’un değeri yaklaşık olarak 4.58 kat arttı. Bu rakam şimdi 1.376 milyon dolar seviyesinde.

Ethereum Alımı

Gene Simmons, kripto topluluğuna dört ay önce Gemini borsası aracılığıyla 300 bin dolar değerinde ETH satın aldığını açıkladı. Halk arasında “Kiss” olarak bilinen grubun solisti olarak tanınan Simmons satın alma işlemini bir borsadan yaptı. Bu borsa Tyler ve Cameron Winklevoss’un sahibi olduğu Gemini.

Simmons, ETH satın aldığını aşağıdaki tweet aracılığıyla kamuoyuna açıkladı.

Şimdiki Değeri

4 ay önceki zamana geri dönersek ETH fiyatının o zaman 394 dolar seviyesinde olduğunu görüyoruz.

ETH şu anda 1.808 dolardan işlem görüyor. Bu nedenle hamle, Simmon’un ETH’lerinin ilk satın alımdan bu yana 4.58 kat daha değerli olduğu anlamına geliyor.

Matematiğe göre, Simmon’un elindeki Ethereum çantası, 1.376 milyon dolar değerine ulaştı.

Ethereum 1.800 Doları Geri Aldı ve 2 Bin Doları Test Edebilir

Fiyatla ilgili olarak, ETH bir kez 1.800 dolarlık bölgenin üzerinde işlem görüyor. Haftalık kapanış birkaç saat uzaklıkta. Bu nedenle Ethereum, yeni hafta başladığında bu seviyenin üzerinde yükselişte kalabilir.

Unutulmaması gereken nokta, Grayscale’in yıl başından beri çok fazla Ethereum topladığı. Bu yüzden ivmenin ileriye doğru devam etmesi muhtemel. Diğer taraftan, Ethereum’un Grayscale ve CME Ethereum vadeli işlem sözleşmeleri aracılığıyla kurumsal çıkarlarla beslenmesi söz konusu. Bu gelişme ETH’nin yeni zirvelere tırmanmaya devam edebileceği anlamına geliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir