Bu Altcoin Binance Smart Chain’e Geçtikten Sonra Uçuşa Geçti

Altcoin Linear’ın Binance Smart Chain’e  geçişi ağa birlikte çalışma seçenekleri ekledi. Proje, Ethereum’un yüksek gaz ücretlerinden kaçmak isteyen yeni kullanıcılar için ilgi çekici.

Altcoin Linear (LINA) Fiyatı Binance Akıllı Zincire Geçtikten Sonra %30 Arttı

Bu hafta Linear Finance (LINA), DeFi sektöründe tıkanıklık ve yüksek işlem maliyetleri nedeniyle Ethereum tabanlı projelere rakip oldu.

Veriler, 13 Ocak’ta LINA’nın 24 saatlik işlem hacmini 2,3 milyar dolar olduğunu gösteriyor. O zaman LINA 0,0135 dolardan işlem görüyordu. O zamandan beri fiyat %750 arttı. 12 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,10 $’a yükseldi.

Başlangıçta ERC-20 tabanlı bir proje olan LINA, 28 Ocak’taki ana ağ lansmanından önce Ocak ayı ortasında Binance Akıllı Zincire geçiş yaptı.

Ekip, ana ağ lansmanının aynı gününde, Linear Exchange’i yayınladı. Piyasaya çıktıktan sonra LINA’nın fiyatı, 24 saatlik işlem hacminde 1,56 milyar dolar ile rekor kırdı. 29 Ocak’ta 0,034 dolardan 8 Şubat’ta 0,082’ye yükseldi.

Ortaklıklar ve Borsa Entegrasyonları LINA Fiyatını Etkiledi

Projenin Twitter paylaşımı  token değeri ve ticaret hacmindeki artışa eşlik eden büyümeye işaret ediyor. Bu büyümede iş ortaklıkları ve borsa entegrasyonları söz konusu. Linear platform şu anda Band Protocol (BAND) ile entegre edilmiş durumda. BAND güvenilir bir sentetik varlık ticareti deneyimi oluşturmaya yardımcı olan tüm varlıklar için fiyat oracle’ları sağlıyor.

Bu entegrasyonlar sayesinde, borsada oluşturulan tüm varlıklar ERC-20 tokenları ile takas edilebiliyor. Ayrıca kullanıcıların Linear Swap özelliğini de kullanması söz konusu. Bu sayede hem BSC hem de Ethereum tabanlı DeFi ekosistemlerine kolaylıkla erişiyorlar.

DeFi genişlemeye devam ediyor. Farklı blockchain platformlarındaki projeler ilgi görüyor. Bu durumda, birlikte çalışabilirlik bir bütün olarak ekosistem için giderek daha önemli hale gelecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir