Ünlü Analist İddialı: 100x Yapacak Altcoin Arıyorsanız Bunlara Bakın!

Popüler analist Coin Bureau, parabolik altcoin projelerini erken tespit etme metodolojisini ana hatlarıyla açıklıyor. Ayrıca analist, 100x yapma potansiyeline sahip altcoin’lerden bazılarını paylaşıyor.

Coin Bureau: 100x yapacak altcoin bulmak için bu projelere bakın!

Yeni bir videoda usta trader Coin Bureau, 372.000 YouTube abonesine, bir artış yaşayan ve Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan kripto paraları araştırdığını söyledi. Analistin kullandığı araçlardan biri, çeşitli kripto paraları ve protokolleri listeleyen ve her bir varlık için kodun denetlenip denetlenmediğini izleyen DeFi Station’dır. Ancak kripto stratejisti, bir protokol denetlenmesinin onun ticaretinin güvenli olduğunu garanti etmediğini de vurguluyor.

Yazım sırasında DeFi Station’daki en büyük kripto para, merkezi olmayan bir stablecoin ve ödünç verme protokolü olan Venus’tür (XVS). Venus’ün altında, Uniswap’e benzeyen ancak BSC tokenlerini listeleyen merkezi olmayan borsa PancakeSwap (CAKE) bulunuyor. Coin Bureau, DeFi Station’daki birçok projenin zaten çok fazla dikkat çektiğini ve önemli boğa rallilerinden geçtiğini belirtiyor. Ayrıca analist bu projelerin, 100x ralli yapmalarının daha az olası olduğunu belirtiyor. Bu nedenle, trader yatırımcıları BscScan’ın Yield Farm bölümüne yönlendiriyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

100x’leri bulmak için en iyi seçeneğiniz,  Binance Smart Chain için Etherscan’ın bir kopyası olan BscScan’ın Yield Farm bölümünü kontrol etmektir. DeFi Station’da listelenen yalnızca 25 proje varken, BscScan’de yaklaşık yüz tane var.

Coin Bureau: Umut verici görünen bir CeDeFi tokenini alabilirsiniz!

Coin Bureau, DeFi (merkezi olmayan) pazarının yüksek riskli doğasına dikkat çekiyor ve yatırımcıları kendi araştırmalarını yapmaya yönlendiriyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu projelerin hedeflerinin rakip bir proje tarafından yapılıp yapılmadığını bilmenin bir yolu yok. Bu, gelecek vadeden CeDeFi (merkezi ve ademi merkeziyetçi finans arasında köprü kurma) protokollerinin sağlam olup olmadığını anlamanın sizin sorumluluğunuzda olacağı anlamına geliyor… Umut verici görünen bir CeDeFi tokeni belirledikten sonra, sonraki adım onu ​​satın almaktır. Çoğu zaman, aradığınız CeDeFi tokeni yalnızca PancakeSwap’de ve muhtemelen uzak durmanız gereken birkaç merkezi borsada mevcut olacaktır. Baktığınız CeDeFi, Binance gibi saygın bir borsada zaten listelenmişse, muhtemelen en büyük kazançları zaten sergilemiştir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir