Türkiye’den Manzaralar: Bu Altcoin’den Almak İçin Arabasını Satıyor!

Türkiye, çok sayıda Bitcoin ve altcoin yatırımcısına ev sahipliği yapan bir ülke. Türkiye’de Ripple yatırımcılarının ağırlıklı olduğu biliniyor. Ancak ülkemizde son dönemin parlayan altcoin’i olan Dogecoin’e ilgide büyük. Sahibinden.com üzerinde yer alan bir ilan, bu durumu doğrular nitelikte.

Dogecoin almak için arabasını Sahibinden.com’da satan kişiyle tanışın!

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’un dönem dönem Dogecoin’e yönelik paylaşımlar yaptığı biliniyor. Elon Musk, geçtiğimiz dönemlerde Dogecoin’e yönelik kritik tweetler paylaştı. Bu paylaşımlarında ardından Dogecoin’in fiyatı 12x yaptı ve tüm dikkatleri üzerine çekti. Türkiye’deki kripto para borsalarında Dogecoin’e yönelik işlem hacimleri rekor kırdı ve Bitcoin’i dahi geride bıraktı.

Elon Musk dışında birçok ünlü isim kripto parayı destekliyor. Ünlü şarkıcı Snoop Dogg, Dogecoin’e yönelik desteğini duyuran son isim. Ayrıca son gelişmelerle, Google verileri  Dogecoin aramalarının rekor kırdığını gösteriyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son dönemin parlayan altcoin’i olan Dogecoin’e ilgi büyük. Sahibinden.com’daki bir ilan bu durumu açıkça gösteriyor. Bir kişi, “Dogecoin almak için satılık SEAT LEON” başlığıyla Sahibinden.com’da bir ilan yayınladı. Ayrıca bu kişi, ilanın açıklama kısmına şunları yazdı:

Üstüne para alabileceğim araçlarla takas olur. Doge alacağım (yatırım tavsiyesi değildir!)”

Popüler altcoin Dogecoin, son 7 gün içinde yüzde 124 oranında arttı

Sahibinden.com’daki  Dogecoin ilanına bu link aracılığıyla erişebilirsiniz. Popüler kripto para birimi Dogecoin, yazım sırasında yüzde 7 oranında düşüşle 0,07 dolar seviyesinden işlem görüyor. Güçlü altcoin Dogecoin, şu anda 9,3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Dogecoin yazım sırasında piyasa değeriyle 7,3 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Dogecoin son 7 gün içinde ise yüzde 124 oranında arttı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir