Gizemli Trader: Büyük Para Yatırdım! Bu Altcoin Roketledi

Başarılı bir kripto para trader’ı ve analisti olan Altcoin Psycho, altcoin piyasasına gelgitli bir sermaye dalgası gelmesini beklediğini söylüyor. Ayrıca analist, bir altcoin’in roketlediğini de vurguluyor.

Altcoin Psycho: Bu altcoin projesi yüzlerce kripto parayı geçmeye hazır

Sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen popüler trader, 107.300 takipçisiyle önemli altcoin tahminlerini paylaşıyor. Altcoin Psycho, diğer yatırımcıların ufuktaki boğa döngüsünün büyüklüğünün farkında olmadığını söylüyor.

Usta trader, en büyük altcoin yatırımının merkezi olmayan bulut bilişim pazarı Akash Network’te (AKT) olduğunu ekliyor. Çünkü analist, altcoin projesinin yüzlerce kripto parayı geçmeye hazır olduğuna inanıyor. Altcoin Psycho konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

En büyük altcoin holdingim Akash Network! AKT’ye yatırım yaptığımdan birkaç kez bahsettim. Şu anda 220. sırada. İlk 50’de olacağına inanıyorum.

Altcoin Psycho: Akash Network 10 kat artabilir

Akash Network’ün 121 milyon dolarlık değerlemesi, Altcoin Psycho’nun senaryosunu takip ederse 10 kat artmalıdır. Altcoin Psycho, altcoin’lerin muazzam kazançlar elde etmeye hazır olduğunu belirterek açgözlülük hakkında bir uyarıda bulunuyor. Altcoin Psycho konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ticaretteki en büyük pişmanlığım asla daha fazla bahis yapmamakla ilgili olmadı. Bu pişmanlıklar ilk iğneden hemen sonra geçer. Kalan pişmanlıklar her zaman çok açgözlü olmakla/kâr almamakla ilgilidir.

Altcoin Psycho yatırımcıları uyardı: Kâr almalısınız!

Ünlü analist Crypto Messiah, geçtiğimiz günlerde çoğu trader’ın büyük kârlar göreceğini, kâr elde etmekten kaçınacağını ve kazançlarının büyük çoğunluğunun uzun vadede yok olacağını söyledi. Altcoin Psycho, Crypto Messiah’ın bu açıklamalarına atıfta bulunarak uyarısının altını çiziyor. Altcoin Psycho konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu her zaman insanlara söylüyorum ve bana deli gibi bakıyorlar. Ben ve Crypto Messiah, 2017’de birçok arkadaşımızın bunu deneyimlediğini gördük. Bu sefer öyle değil. Programıyla ilgili yorum yok ama tezi doğru.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, analistlerin patlayacağına inandığı diğer altcoin proejeleri için  “Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En İyi 5 Altcoin’i Açıkladı!”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir