Bu 13 Altcoin İçin Kritik Hafta! İşte İzlemeniz Gereken Tarihler…

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 40.000 dolara olan yolculuğundan sonra stabil seyrediyor. BTC’deki eğilim büyük kripto paraları etkiliyor, ancak bağımsız fiyat hareketleri sergileyen altcoin’lerde var. Şimdi yatırımcı ve trader’lar, Bitcoin ve altcoin’lerin fiyatını etkileyecek gelişme ve tarihlere bakıyor.

Peki bu hafta, Bitcoin ve altcoin’leri neler bekliyor? Piyasa fiyatlarını etkileyecek kritik gelişmeler ve tarihler nelerdir? Bu soruların ve daha fazlasının cevabını sizler için araştırdık. İşte bu hafta altcoin piyasasında yaşanacak önemli gelişmeler ve dikkatle izlenmesi gereken tarihler…

İşte altcoin piyasasında dikkatle izlemeniz gereken tarihler

Bu hafta, kripto para piyasasında önemli gelişmelerin yaşanacağı bir hafta. 13 altcoin projesi ile ilgili kritik tarihleri ve gelişmeleri sizler için araştırdık. İşte bu hafta altcoin piyasasında yaşanacaklar:

  • Bugün lider altcoin Ethereum (ETH) ve piyasa için önemli bir gün. Çünkü Ethereum, 8 Şubat günü CME Group’ta listeleniyor. Bu gelişme uzmanlara göre, ETH fiyatını hareketlendirebilir.
  • Popüler altcoin Dao Maker (DAO),  8 Şubat tarihinde KuCoin’de listeleniyor. Desteklenen ticaret çifti ise DAO/USDT’dir.
  • Seascape Network (CWS), 8 Şubat tarihinde CWS/USDT ticaret çifti ile BitMax borsasından listeleniyor.
  • SafePal (SFP) isimli altcoin projesi, 8 Şubat tarihinde Binance Launchpad üzerinde ilk borsa arzını (IEO) gerçekleştiriyor. Ayrıca altcoin, bugün Binance’de listeleniyor.
  • Finxflo (FXF)’un 8 Şubat tarihinde FXF IDO’su Polkastarter borsasında yapılacak. Finxflo, dünyanın ilk düzenlenmiş küresel CeDeFi protokolüdür.
  • Umbrella Network (UMB), 9 Şubat tarihinde Polkastarter DEX’te IDO gerçekleştirecek. Ayrıca kripto para Uniswap platformuna eklenecek.
  • Dev Bitcoin borsası Binance, Blockmason Credit Protocol (BCPT), CyberMiles (CMT), Time New Bank (TNB) ve VIBE (VIBE) isimli altcoin’leri 10 Şubat’ta  platformundan delist edecek.
  • Popüler kripto para borsası KuCoin, 9 Şubat tarihinde Quant (QNT), Basic Attention Token (BAT) ve Dogecoin (DOGE)’i listeleyecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir