Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En İyi 5 Altcoin’i Açıkladı!

Ünlü kripto para trader’ı ve analisti Lark Davis, bu ay satın alınacak en iyi altcoin projelerinin adlarını açıklıyor. Lark Davis’a göre, bu kripto paralar güçlü yükselecek.

Lark Davis: Ethereum önümüzdeki haftalarda değerini ikiye katlayabilir

Lark Davis, yeni bir videoda 195.000 YouTube abonesine, Ethereum’un (ETH) güçlü temel katalizörler sayesinde önümüzdeki haftalarda değerini ikiye katlayabileceğini söyledi. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda Ethereum için fiyat keşfine gidiyoruz. Bu çok heyecan verici bir dönem ve işler çok çok hızlı ilerleyebilir… Ethereum, açıkça görüldüğü gibi gelecek olan CME vadeli işlemlerinin lansmanı da dahil olmak üzere çok sayıda yükseliş katalizörüne sahip. Galaxy Digital Ethereum fonu başlıyor ve kurumlara Ethereum’a doğrudan yatırım yapmanın büyük bir yolunu sunuyor. Grayscale, Ethereum’u tekrar satın almaya başladı ve aslında o kadar popüler ki Grayscale yatırımcıları Bitcoin’den daha fazla Ethereum satın alıyor.

Lark Davis: Popüler altcoin Elrond (EGLD) büyük yükselecek

Analistin listesinde ikinci sırada gelen kripto para, yüksek verimli Blockchain projesi Elrond (EGLD)’dur. Lark Davis, protokolün Maiar cüzdanını piyasaya sürmesinden sonra büyük bir ay geçirebileceğini söyledi. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Maiar, kripto alıp satmanıza izin veren Elrond’un süper kullanıcı dostu bir cüzdan uygulamasıdır. Ayrıca, çeşitli DeFi (merkezi olmayan finans) ürünleriyle etkileşime girmenize izin verecek… Hem kripto cüzdanı hem de ödeme uygulaması. Şimdi lansmandan sonraki dört gün içinde, Elrond’daki toplam işlem sayısı iki katına çıktı. Şimdiden yüz binlerce indirme var.

Lark Davis, Blockchain ağı Cosmos’ta (ATOM) da yükselişte!

Lark Davis ayrıca birlikte çalışabilir Blockchain ağı Cosmos‘ta (ATOM) da yükselişte. Usta analist kripto paranın kendi ekosistemini sessizce kurduğu için radarın altında uçtuğunu söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Piyasadaki en büyük kripto paraların çoğu aslında Cosmos Tendermint SDK kullanılarak inşa edildi ve Cosmos’u kripto alanında sürekli büyüyen bir evrenin merkezi haline getirdi. Ve şu anda Cosmos için gelen büyük haber, Stargate yükseltmesinin başlatılması… Blockchain’lerin birbirleriyle konuşması gerekiyor. Stargate yükseltmesi, tüm Tendermint tabanlı zincirlerin birlikte çalışabilirlik açısından büyük bir adım atabileceği anlamına geliyor.

Lark Davis: Cardano (ADA) için sınır gökyüzü!

Lark Davis’e göre bu ay satın alınacak dördüncü altcoin, Ethereum rakibi Blockchain’lerde bir token ekonomisi başlatmayı planladığı için Cardano (ADA). Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu tokenlerin fırlatılmaya başladığını gördüğümüzde, sınır gökyüzü… Şubat ve Mart, Cardano için büyük aylar. Çünkü akıllı sözleşmeler devreye girdiğinde ve şu anda Ethereum GAS ücretlerinin ne kadar acı verici olduğunu düşündüğümüz için… Cardano için büyük aylar, kesinlikle burada rakiplerin devreye girip iz bırakmaları için bir fırsat.

Lark Davis: Polkadot’ta 100 dolar neredeyse oldukça muhafazakar bir tahmin

Lark Davis’in listesindeki son kripto para, “bir Blockchain’in mutlak canavarı” olarak bahsettiği Polkadot’tur (DOT). Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu şey çok daha yükseğe çıkacak. Aslında, Polkadot ekosistemi için olup biten her şeyi göz önünde bulundurursak, 100 dolar neredeyse oldukça muhafazakar bir tahmin gibi görünüyor. Çünkü 20 dolara gerçekten çok hızlı bir şekilde tırmanmayı başardı.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Lark Davis’in diğer altcoin tahminleri için “Usta Trader: Dikkat Edin! Bu Beş Altcoin 100x Yapacak” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir