Ünlü Trader: Bu Patlayacak Sıradaki Altcoin! İnanılmaz Yükselecek

Kripto etkileyicisi ve ünlü trader Elliot Wainman, merkezi olmayan finans (DeFi) ve non-fungible tokenlerin (NFT’ler) avantajlarını birleştiren düşük hacimli bir altcoin üzerinde yükselişe geçiyor. Hatta Elliot Wainman, KIRA Network’ün (KEX) patlayacak sıradaki altcoin projesi olduğuna da inanıyor.

Elliot Wainman: KIRA Network patlayacak sıradaki altcoin projesi

Yeni analizinde analist Elliot Wainman, KIRA Network’ün (KEX) DeFi ve NFT sektörleri ilgi görmeye devam ederken katlanarak büyüme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Varlıklarınızı satmak ya da onların değerine erişmek için tasfiye etmek zorunda değilsiniz… Hatta bu varlıkları çıkarabileceğinizi, burada kaldıraçla kullanabileceğinizi söylüyorlar. Buradaki DeFi anlatımını gerçekten beslediklerini görebilirsiniz ve hepimiz türevleri biliyoruz… Bu dünyaya girmek, yakalayabileceğiniz bir ton değer…

Ünlü trader: Kripto para benzersiz bir yöntem uygulamaya çalışıyor

Analist, projenin aynı zamanda ağda güvenliği sağlamak için benzersiz bir yöntem uygulamaya çalıştığını vurguluyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Multi-bonded proof of stake (PoS) adı verilen gerçekten ilginç bir fikir birliği modeline sahipler. Bu da aslında kendi zincirler arası ağı olan KIRA Network’ü güvence altına alıyor…

Elliot Wainman ayrıca, projenin birden fazla Blockchain ile entegre olmayı amaçladığını belirtiyor. Analist, şu anda KIRA’nın kendinden daha büyük pazar payına ve farkındalığa sahip olan RAMP ve Stafi gibi benzer projelerle rekabet ettiğini de belirtti. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada bilmeniz gereken temel şeylerden biri, KIRA’nın Ethereum, Polkadot, Binance Smart Chain ve Cosmos ile entegre olmasıdır. Bu likit staking cross-chain entegrasyonunu zorladıkları çaba hakkında gerçekten çok şey söylüyor.

Elliot Wainman: Daha fazla yükselecek! KEX pek çok ilginç anlatıya uyuyor

KEX, Elliot Wainman’ın analizini yayınladığı gün kabaca %50 artmasına ve şu anda son yedi günde %250,7 artmasına rağmen analist daha fazlasını bekliyor. Elliot Wainman projeyle ilgilenmeye devam ettiğini ve grafiklerde ani bir değişiklikten daha fazlasını gördüğünü söylüyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her zaman bu segmenti yapmayı planlıyordum, sadece KEX’in sakinleşmesini istedim. Ancak bu projenin kalitesi kabul ediliyor. Kedi çantadan biraz çıktı ve ben ‘Hey, şimdi ya da asla’ dedim. Çünkü bence bu şey pek çok ilginç anlatıya uyuyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir