Elon Musk Bu Bitcoin ve Altcoin Platformunu Hedef Aldı: Berbat!

Bitcoin destekçisi Elon Musk, bir BTC ve kripto para cüzdan uygulamasını Twitter aracılığıyla eleştirdi. Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Freewallet’e açıkça saldırdı ve “Uygulamanız berbat” dedi.

Elon Musk, Bitcoin ve altcoin uygulaması Freewallet’e açıkça saldırdı!

Dünyanın en zengin adamı ve Tesla CEO’su Elon Musk, Freewallet uygulamasını eleştirmek için Twitter’ı kullandı. Elon Musk, bu Bitcoin ve kripto para birimi uygulamasını eleştiren iki tweet attı. Tesla CEO’su  ilk tweetinde şunları söyledi:

Uygulamanız berbat!”

Bir sonraki tweet’te Tesla CEO’su, Freewallet’in kullanıcılarının özel anahtarlarına sahip olmasına izin vermediğini belirtti. Elon Musk, bu sert eleştirinin nedenini de açıkladı. Ayrıca Tesla CEO’su, merkezi borsalar hakkında sık sık alıntılanan konuya atıfta bulunarak şunları söyledi:

Size özel anahtarlarınızı vermeyecek herhangi bir kripto cüzdanından ne pahasına olursa olsun kaçınmalısınız.

Tesla’nın Bitcoin hamlesi BTC’yi ATH’ye götürdü!

Tesla CEO’sunun bu tweetleri, Elon Musk’un adını ve Dogecoin’e olan sevgisini kullanarak uygulamasını tanıtmaya çalışan cüzdan ekibinin tweet’ine bir yanıt olarak geldi.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, bu haftanın başlarında Tesla, bilançosuna eklenen 1,5 milyar dolarlık şaşırtıcı bir Bitcoin yatırımını duyurdu. Bu, lider kripto paranın fiyatını ilk olarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44.000 dolara ve ertesi gün 48.000 dolara yükseltti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir