Popüler Altcoin Bu Gelişme Sonrası Patlama Yaptı

Bir Altcoin bu hafta dikkat çekiyor. Hisse senedi alımlarını kısıtlayan geleneksel aracı kurumlarla ilgili son tartışma, tokenize menkul kıymetlere olumlu bir ışık tuttu. Bu nedenle Ravencoin gibi projelere olan ilgi arttı.

Altcoin Ravencoin Fiyatı Fırladı

Ravencoin (RVN) fiyatı, yeni bir satın alma hacmi dalgası ile karşılaştı. Projenin fiyatı son 20 günde artmaya başladı.

Cointelegraph Markets ve TradingView’den gelen veriler bir koine işaret ediyor. RVN 29 Ocak’ta 0,016’dan, 20 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,261 dolara geldi.

27 Ocak’ta proje Twitter’dan bir duyuru paylaştı. Bu paylaşım hesaptaki aktivitede bir artış olduğunu gösteriyor:

“Borsa dönüşüyor. Ravencoin, hizmetler oluşturmak veya varlık ihraç etmek isteyenler için burada. “

O zamanlar, r / Wallstreetbets’in GameStop hisselerinde short pozisyonu alanları sıkıştırma dönemiydi. Ayrıca geleneksel finans piyasaları baskı altındaydı.

29 Ocak’ta bir tweet’te ise şu duyuru ile karşılaşıyoruz:

“Ravencoin, büyük bir kullanım durumu olarak menkul kıymetler ile özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Özellikle, hatalı defterler nedeniyle kamu piyasalarında görülen sorunlar, dağıtılmış defter teknolojisi ile çözülecek.”

RVN, fiyatı 0,023 dolara kadar düşüren bir düzeltme aşamasına girmeden önce tweet’i takiben kısa bir süre 0,036 dolara yükseldi.

Artan Twitter Hacmi, Son Ani Yükselişten Önce Geldi

Cointelegraph Markets Pro’dan gelen VORTECS verileri şu sonucu ortaya koydu. Son fiyat artışından önce 17 Şubat’ta RVN için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS  skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter faaliyeti dahil olmak üzere veri noktalarının bir kombinasyonundan elde edilen tarihi ve güncel piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasını sunuyor.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, VORTECS ™ skoru 14 Şubat’ta 56’nın altına düştü. Ardından RVN’nin fiyatı 0,074 $’dan mevcut fiyatına yükselmeye başlamadan kısa bir süre önce 17 Şubat’ta 0,157 dolara yükseldi.

RVN için alım satım hacimleri, yükselen fiyatının yanı sıra yeni zirvelere çıkmaya devam ediyor. Buna göre toplam piyasa değeri 1,2 milyar doların üzerine çıktı. Sonuç itibariyle bu gelişme Ravencoin’i tek boynuzlu atlar listesine en son eklenen koin haline getirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir