Cardano Bu Boğa Koşusunda 2 Doları Görebilecek mi?

Bir boğa koşusunun ortasında yer alıyoruz. Cardano yavaşça tüm kripto piyasasının dikkatlerini üzerine çekti. Gelin, bu projenin son gelişmelerinden bazılarını inceleyelim. Cardano’nun pahalı olup olmadığına bakalım. Sonrasında ise Cardano’nun bu boğa piyasasında nerelere kadar yükseleceğini tahmin edelim.

Cardano Gelişmeleri

Cardano projesine aşina değilseniz, muhtemelen bu alanda yenisiniz. Kripto emektarları için, Cardano’nun potansiyelini zaten biliyorsunuz. İşte son boğa piyasasından bu yana projeyle birlikte değişen bazı şeyler:

  • Cardano, stake etmeye izin veren Shelley ana ağını başlattı.
  • Daedalus 3.3.0 sürümünü yayınladılar. Bu sürüm, yaklaşan Mary protokol güncellemesi için yerel token desteği sunuyor.
  • Kendi özel tokenlarını tanımlayacak olan Mary hard forku 1 Mart’ta gerçekleşecek.

Projede stake etme mevcut ve şu anda Binance’de bile %7,69 -%17,49 arasında yıllık faiz getirisi sunuyor.

Charles artık arkadaş edinmek için dünya çapında sörf yapmıyor. Daha iyi sunum ve sürekli güncellemeler için günlük videolar ve AMA’lar yapıyor.

Cardano’nun hacmi 2-3 yıl öncesine göre zirvede. Günlük işlem hacminde bugün 9 milyar doları aşıyor.

Dünya Çapında Birden Fazla Ortaklık

Zamanla gelecek daha çok şey var. Bu proje bir yol haritasına sahip. Şimdiden dünya çapındaki şirketlerle daha fazla ortaklığa ve Afrika’daki belirli bir ülkeyle ortaklığa “işaret etti”. Ayın sonunda (Şubat 2021) Charles’tan daha fazla açıklama gelecek.

ADA Aşırı Fiyatlandı mı?

Bu, şu anda herkesin zihninde yer lan bir soru. Peki ya EOS? TRON ne olacak? Peki ya 2019 ve 2020’de sahneye çıkan diğer aşırı heyecanlı ve titiz projeler?

Cardano, projelerini sürekli olarak teslim eden ve diğer koinlere şantaj yapmayan tek koin. Bu, son 2 yılda önemli bir şey inşa ettikleri anlamına geliyor. Kripto topluluğunun güvenini yeniden kazandılar.

Charles, şeffaf olmaya, cesaretlendirmeye ve alandaki diğer birçok projeye sevecen olmaya çalışmakla köprü kurdu. Diğer projeleri hak ettikleri başarılarından dolayı tebrik bile ediyor. Charles, yakın zamanda yapılan bir AMA’da CZ ve Binance ekibini, Binance Coin’in başarısı ve fiyat artışından dolayı tebrik etti.

Bu Charles’ın alçakgönüllülüğünü gösteriyor. Birçoğunun başarılı olacağına dair bir işbirliği ve anlayış duygusuna işaret ediyor. Tek bir büyük proje olmayacak. Sadece bir zincir olmayacak, çok olacak. Charles bunu biliyor. Diğer projeleri kötüleyip sadece kendi projeni öne çıkarmanın proje için bir anlam ifade etmeyeceğinin farkında.

Bu nedenle, hiçbir Cardano aşırı fiyatlı değil. Aslında, dünya çapında milyonlarca insana getireceği teknoloji ve erişilebilirlik için hala düşük fiyatlı durumda. ADA tokenlarının ardışık düzen boyunca stake etme, büyüme ve kullanım için doğal değerinden bahsetmiyorum bile.

ADA Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kıracak

Açıkçası, Cardano’nun önceki tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 1,24 $ civarında patlama yapacağını düşünüyorum. Önümüzdeki birkaç hafta içinde fiyatın bu seviyeyi aşacağını ve 1,40-1,60 dolar aralığında olacağını düşünüyorum. Orada güçlü bir konsolidasyon görmeye başlayacağız.

Cardano’nun satış emri listelerini kırması ve doğrudan 2 $’a yükselmesi için küçük bir şansı var. Bitcoin’in ilk kez 20 bin doları kırmasına benziyor. Cardano, bu boğa piyasasının ucunda aynısını yapabilirdi. Ancak bunun bir bedeli var. O bedel de daha güçlü bir geri çekilme ile gelecek.

Önümüzdeki haftalar tüm kripto piyasası için önemli olacak. Bu noktada Cardano’nun piyasa trendine devam ettiğini düşünüyorum. Şu anda ekosisteme akan çok miktarda para var.

Bu para akmazsa, tüm piyasanın geri çekilmesinin beklendiğini şiddetle savunabilirim.

Cardano, öngörülen 1.40 – 1.60 $ aralığına ulaşırsa bundan sonraki hamlesi piyasanın insafına kalacak. Proje güçlü ve çantaların arkasındaki eller sabitken, şu anda piyasaya giren ve çıkan para miktarı, sahilde su emen bir tsunami gibi. Er ya da geç vuracak ve çok sert vuracak.

Dalga gelip gelgit düzeldikten sonra, Cardano 1 doların üzerinde bir fiyat seviyesini koruyacaktır. Bu, proje ve ekosistemin istikrarı için çok büyük kilometre taşı olacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir