Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Büyük Düzeltmeye Hazırlanın! Bu Seviyeleri Göreceğiz

Bitcoin (BTC)’in her adımını bilen usta analist Peter Brandt, yeni tahminlerini paylaştı. Peter Brandt, Bitcoin’in 200.000 dolara yükselebileceğini ancak bu hedefe giden yolun engebeli olabileceğini söyledi.

Peter Brandt: Bitcoin 200.000 dolara yükselebilir! Ama büyük çöküşler olacak

Yeni analizinde deneyimli analist Peter Brandt, Bitcoin‘in bu boğa döngüsü sırasında potansiyel olarak 200.000 dolara ulaşabileceğini öne sürdü. Ancak analist, bu hedefe giden yolun ne kadar engebeli olacağını da vurguladı. Peter Brandt, bu konuda bir anket düzenledi. Ankete katılanların çoğu, Bitcoin’in sonunda 200.000 dolara ulaşmadan önce altı büyük düzeltmeyle karşılaşacağına inanıyor.

Ankete katılan sadece yüzde 10’luk kesim, lider kripto para biriminin 22 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 58.354 dolara dokunduktan sonra zirveye çıktığına inanıyor. Tersine, ankete katılanların biraz daha yüksek bir payı (yüzde 16) Bitcoin’in 200.000 dolara giden yolda herhangi bir büyük düzeltme görmeyeceğini düşünüyor.

Peter Brandt: Bitcoin’de her %20’lik düzeltmeyi memnuniyetle satın alacağım!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Peter Brandt Bitcoin 50.000 dolar dokunduktan sonra geçen hafta üçüncü parabolik aşamaya girdiğini söyledi. Bununla birlikte analiste göre, herhangi bir boğa koşusunda düz bir yol yoktur. Bu nedenle analistler, büyük düzeltmelerin gerçekleşmesini bekliyor. 

Örneğin; Peter Brandt tarafından tahmin edildiği üzere Bitcoin, önceki boğa döngüsünde yüzde 30’u aşan dokuz düzeltme yaptı. Bitcoin, geçen ay yüzde 31,54’lük bir düzeltme gördü. Fiyat 8 Ocak’ta 42.000 dolardan 22 Ocak’ta 28.883 dolara kadar düştü. Şubat ayının başlarında ise lider kripto para birimi yükseliş eğilimine devam etti. Bu noktada Peter Brandt, BTC’de her %20’lik düzeltmeyi memnuniyetle satın alacağını söylüyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir