Ripple CEO’sundan Bitcoin’in Devasa Piyasa Değeri Sonrası BTC Açıklaması

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bugün önemli açıklamalar yaptı. CEO, Bitcoin (BTC) rallisindeki son muhteşem dönüm noktası hakkındaki görüşünü paylaştı.

Ripple CEO’su: Bitcoin İçin Ulaşılan Seviye Kaçınılmazdı

Ünlü CEO’ya göre Bitcoin için 1 trilyon dolarlık bir piyasa değeri önemli bir gelişme. Garlinghouse, son tweet’inde, 1 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşan Bitcoin (BTC) için yorum yaptı. Bu durumun “şaşırtıcı” bir kilometre taşı olduğunu iddia etti. Bu arada Ripple’ın CEO’su bu başarıya şaşırmadı.

Bitcoin’in büyüme hızı Ripple CEO’sunu heyecanlandırıyor. Bu bağlamda büyüme kısa zamanda gerçekleşti. Garlinghouse, önümüzdeki on yılın büyük olasılıkla dijital altın için daha parlak fırsatlar sağlayacağını da sözlerine ekledi.

Bitcoin’in (BTC) piyasa değeri – bugüne kadar çıkarılan tüm Bitcoin’lerin (BTC) net değeri – ilk kez 1 trilyon doları aştı. Toplam kripto para piyasasının değeri 1,6 trilyon doları aştı.

Peki ya XRP?

Geçen hafta, Garlinghouse Ripple için bazı önemli gelişmeleri açıkladı. Buna göre şirket ve ABD’li düzenleyici SEC, SEC’in davasını mahkeme öncesi aşamada çözemedi. Bu gerçek, SEC’in yönetimi tamamen değişmesine rağmen ortaya çıktı.

Ayrıca önemli bir gelişme olarak SEC davasını değiştirdi. Böylece Ripple şimdi XRP fiyat manipülasyonlarıyla suçlanıyor. Diğer taraftan sadece ABD vatandaşlarına XRP tokenları şeklinde yasadışı menkul kıymetler sunmakla suçlanıyor.

Eski SEC başkanı Mary Jo White, meslektaşlarının Aralık ayında Ripple’ı dava etme kararının “tamamen yanlış” olduğunu itiraf etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir