Ünlü Trader: Bu 3 Altcoin Mart’ta Patlıyor! Ceblerinizi Doldurun

Popüler kripto analisti ve trader’ı Ivan Liljeqvist, önümüzdeki ay fırlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç altcoin projesini açıklıyor.

Ivan Liljeqvist: Bu 3 altcoin önümüzdeki ay fırlama potansiyeline sahip

Ünlü trader Ivan Liljeqvist, Binance Chain’de çalışan merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan PancakeSwap’i (CAKE) kişisel olarak elinde tuttuğunu söylüyor. Ivan Liljeqvist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sanırım yakında PancakeSwap Uniswap’ten (UNI) daha fazla hacme sahip olacak. Neden böyle? Çünkü ETH‘de (Ethereum) şu anda çok yüksek ücretleriniz var ve bunun nedeni ETH kullanan kişilerin normalde büyük işlemler yapması. Uniswap’teki ticaretinizde 10x yaptıysanız, ücretin 10 dolar veya 100 dolar olması umrunda değil. 500 dolar bile sorun değil çünkü 10x yaptınız… Şimdi Binance Chain’ın yaptıkları şey bu nişi oluşturuyorlar, biraz daha düşük hacimli işlemler yapan topluluk için bir niş oluşturuyorlar. Sonuç olarak orada daha düşük ücretlere sahip olabilirsiniz… İnsanlar bunun daha merkezi olduğunu biliyorlar ama umursamıyorlar. Neden? Çünkü aynı işlevsellik ancak daha düşük ücretler…

Ünlü trader: Radarımdaki ikinci kripto para DEX aggregator’u 1inch

Son 24 saatte, PancakeSwap’in işlem hacmi, Uniswap’in 905 milyon dolarına kıyasla 1,04 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Ivan Liljeqvist’in radarındaki ikinci kripto para DEX aggregator’u 1inch’tir. Analiste göre, 1inch dünyada en çok kullanılan üç merkezi olmayan finans (DeFi) uygulaması arasında ve çok fazla büyümeye tanık oldu. Ivan Liljeqvist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Neden 1inch kullanılıyor? Çünkü DEX’leri topluyorlar. Yani büyük bir sipariş vermek istersem, doğrudan Uniswap’e gitmek istemiyorum. Neden? Çünkü yeterince likit olmayabilir. 1inch’e gidersem, 1inch Uniswap’tan, SushiSwap‘tan (SUSHI), diğer her türlü DEX’ten likidite toplayacak ve çok daha iyi uygulama fiyatı alacağım… Buradaki kullanım durumu, büyük işlemler yapan kişiler içindir. Büyük bir işlem yaparsanız 100 dolar, 400 dolar, 600 dolar ödeseniz fark etmez. Eğer uygulama fiyatınız daha iyiyse ve daha iyi bir şekilde 6.000 dolar kazanabilirsiniz, sorun değil. Bu yüzden 1inch’i kullanan bu kadar çok kullanıcı var.

Ivan Liljeqvist: Matic gerçek benimsenme görüyor

Ivan Liljeqvist’in listesindeki son kripto para, artık “Polygon” olarak yeniden markalanan iki katmanlı Blockchain ölçeklenebilirlik platformu Matic’dir. Ivan Liljeqvist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İkinci katman ve şimdi benimseniyor. Bildiğim birçok proje Polygon’a, eski Matic’e doğru genişliyor. İkinci katman, tüm bu Ethereum alanı için bir sonraki sınır, çünkü ücretler çok yüksek… Örneğin; Matic veya Polygon’un şimdi bunu çözmesi iyi.

Kripto analisti, Polygon’un gerçek benimsenme yaşayan iki katman çözümlerinden biri olduğunu da vurguluyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir