Bitcoin Kâhini: Bu 6 Altcoin’den İstifliyorum! Mega Pump Görecekler

Başarılı tahminlere imza atan analist Kaleo, büyük rallileri ateşleme potansiyeline sahip olduğunu söylediği üç altcoin projesini açıklıyor. Ayrıca analist, farklı 3 altcoin’den de biriktirdiğini vurguluyor.

Kaleo: Litecoin %1.000 üzerinde kazanımlar oluşturmak için hazırlanıyor

Usta analist Kaleo, diğer yatırımcıların Litecoin’i (LTC) hafife aldıklarını söylüyor. Analiste göre, kripto para 2017 boğa koşusunu takip ediyor ve mevcut fiyatından %1.000 üzerinde kazanımlar oluşturmak için hazırlanıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LTC 2017 fraktalı… Bu işe yararsa, birikmek için hala zaman var, ancak yavaşça istiflenmeye neden değdiğini anlarsınız… Şimdi LTC‘yi istifleme zamanı. Litecoin, genellikle BTC’ye karşı maksimum acı noktalarından dikey hareketlere sahiptir. Sonunda patladığında, FOMO’ya girmek için vaktiniz olduğundan daha hızlı hareket edecek. Şimdi her gün biraz satın alın. Daha sonra kendinize teşekkür edeceksiniz.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Usta analist: Popüler altcoin Chainlink, Solana’nın patlamasını izliyor

Kaleo’nun radarındaki bir başka kripto para ise Chainlink (LINK). Usta analist, merkezi olmayan oracle ağının, birkaç hafta içinde değerini iki katından fazla artıran Solana’nın (SOL) ayak izlerini takip edeceğine inanıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LINK SOL…

Kaynak: Kaleo/Twitter

Başarılı trader: ALGO daha yeni ısınıyor

Kaleo’nun listesindeki üçüncü kripto para, ölçeklenebilir, güvenli ve merkezi olmayan bir Blokchain geliştirmeyi hedefleyen bir proje olan Algorand (ALGO). Analiste göre, altcoin projesi mevut fiyatından yüzde 242’lik bir ralli için hazırlanıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük resmi unutma. ALGO daha yeni ısınıyor.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Bitcoin 250.000 dolara doğru meteorik bir yükseliş için hazırlanıyor

Kaleo ayrıca Stellar Lumens (XLM), Balancer (BAL) ve Band Protocol (BAND) yatırımlarına da sahip. Bitcoin’e gelince kripto strateji uzmanı, yatırımcıların en büyük kripto paraya yatırım yapmaları için çok geç olmadığını söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin/BTC. Hala erkenciyiz.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo’nun grafiğine göre Bitcoin, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara yükselmeden önce 2.000 doların altında konsolide olduğu zamanları hatırlatıyor. Bu kez analist, Bitcoin’in Temmuz 2021’e kadar BTC’yi 250.000 dolara çıkaracak meteorik bir yükseliş için hazırlandığına inanıyor.

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini bildi!

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir