Usta Trader: Bu Altcoin’ler Sıradaki En Hızlı Atlar! 100x Yapacaklar

Kripto etkileyicisi ve usta trader Elliot Wainman, potansiyel olarak 100 kat kazanç kaydedebilecek bir sonraki altcoin projelerini bulma yöntemini açıklıyor. Ayrıca Elliot Wainman, patlayacağına inandığı altcoin projelerini de paylaşıyor.

Elliot Wainman: Tüm gözler şu anda Binance Smart Chain’de!

Yeni analizinde Elliot Wainman, 261.000 abonesine, kripto para yatırımcıları tıkanık Ethereum Blockchain’nden kaçarken tüm gözlerin şu anda Binance Smart Chain’de (BSC) olduğunu söyledi. Analist, Ethereum Blockchain’inin küçük yatırımcıların ağı kullanmasını zorlaştıran yüksek GAS ücretleriyle karşı karşıya olduğunu söyledi. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Günün, haftanın, ayın hikayesi tabii ki Binance Coin (BNB) ve bu tabii ki Binance Smart Chain hareketini güçlendiren temel protokoldür… Şu anda kripto para viral hale geliyor. Kullanıcı tabanı daha önce hiç olmadığı kadar büyüyor.. Bu gerçekleştiğinde Binance’in sunduğu şeye ihtiyaç duyan çok fazla insan var… Bu da Ethereum’da meydana gelen şaşırtıcı gelişmelere izin veren düşük ücretli bir ETH sanal makine (EVM) uyumlu ortamdır. Birçok proje, Binance’ye taşınacak ve aslında daha ucuz ve kullanımı daha kolay olacak.

Değişim meydana geldikçe Elliot Wainman, kripto yatırımcılarının Ethereum Blockchain’de başarılı olan projelere ve pazarlara bakmaları ve BSC eşdeğerlerini bulması gerektiğini söylüyor.

Analist: Bu altcoin projeleri 100x yapacaklar arasında!

Bu strateji analiste göre, kripto para yatırımcılarının piyasanın bir adım önünde kalmasına ve henüz parabolik hale gelmemiş projeleri bulmasına olanak tanıyacak. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum’u neyin öldürdüğünü ve Binance Smart Chain’de nelerin dikkat çekeceğini anlamak için bu çerçeveyi kullanmak, gelecekteki kazanımların kilidini açmanın anahtarıdır. Ve değerli kripto paraları, roket gezintilerine çıkmadan önce bu şekilde tanımlayabilirsiniz.

“BSC etkisi”nin örnekleri olarak Elliot Wainman, oracle ve veri alıcısı Berry Data (BRY) ve merkezi olmayan borç verme protokolü ve tahvil ihraççısı Multiplier (MXX) gibi BSC tabanlı projelerin hızlı başarısından bahsediyor.

Elliot Wainman: BSC üzerine inşa edilen sigorta projeleri patlayacak

Elliot Wainman, kripto ekonomisinin hangi sektörlerine odaklandığını da açıklıyor. Analist, merkezi olmayan finansmanın (DeFi) ve BSC üzerine inşa edilen sigorta projelerinin, kullanıcıların daha ucuz zincire geçerken muhtemelen daha iyi performans göstereceğini belirtiyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada kaçınılmaz olarak ihtiyaç duyulacak şey sigortadır. Tıpkı DeFi’nin veriye ihtiyacı olduğu gibi, DeFi’nin de sigortaya ihtiyacı var. Çünkü bir sürü dolandırıcılık, hata, istismar var. Akıllı sözleşmeden akıllı sözleşmeye akan bu inanılmaz miktardaki paraya yönelik tehditler yalnızca artıyor. Eğer gerçekten milyarlarca dolara ulaşmak veya DeFi için kilitli toplam değerde trilyonlarca dolara (TVL) ulaşmak istiyorsanız bir tür sigortaya ihtiyacınız olacak. Özellikle bu büyük fonlar, bu ultra yüksek net değere sahip kişiler ve bu halka açık şirketler, aslında sigortalı olmaları gerekiyor.

Elliot Wainman, abonelerine BSC için ortaya çıkan sigorta projesi ne olursa olsun, büyük bir ivme kazanacağını vurguluyor. Çünkü analiste göre, bu Blockchain’de hiçbir sigorta lideri bulunmuyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir