Elon Musk’dan Şaşırtan Hamle: Bu Altcoin’de Madenciliğe Başladı!

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, hız kesmeden kripto paralara yönelik paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Elon Musk sık sık popüler altcoin Dogecoin (DOGE)’e yönelik tweetler atıyor ve kripto paranın fiyatını pompalıyor. Bugün ise Elon Musk’tan bir başka Dogecoin açıklaması daha geldi. Elon Musk, çocukları ile Dogecoin madenciliğine başladığını söyledi.

Elon Musk,popüler altcoin Dogecoin’in madenciliğini yapıyor!

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, son dönemlerde Bitcoin ve altcoin’lere yönelik kritik paylaşımlarda bulunuyor. Elon Musk paylaşımlarıyla fiyatları etkileme potansiyeline de sahip. Örneğin; Elon Musk geçtiğimiz haftalarda tek açıklamasıyla Bitcoin fiyatını 5.000 dolar arttırdı. Ayrıca ünlü milyarder, Dogecoin (DOGE)’e 12x’lik bir ralli yaptırdı. Ayrıca Elon Musk, Marscoin isimli altcoin projesinin yaklaşık yüzde 4.000’lik bir ralli gerçekleştirmesine neden oldu.

Bugün ise Elon Musk, yine popüler altcoin Dogecoin (DOGE)’e yönelik paylaşımlarda bulundu. SpaceX CEO’su, çocukları ile küçük bir Dogecoin madencilik düzeneği oluşturduklarını söyledi. Elon Musk’un paylaşımının ardından altcoin’in fiyatı, 0,055 dolar seviyelerinden 0,060 doların üzerine kadar sıçradı. Elon Musk, konuya yönelik resmi Twitter hesabı aracılığıyla şu paylaşımlarda bulundu:

Çocuklarımla küçük bir Dogecoin madencilik düzeneği kurdum. Eğlenceliydi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir