Dev Balinalar Hızla Bu Altcoin’den Alıyor! “Fiyat Fırlayabilir”

Ünlü kripto analiz firması Santiment, bir altcoin projesinin yükselişinin kripto balinaları tarafından beslendiğini söylüyor. Santiment’e göre, Ren Protocol balina birikimi ile yeni zirveler görebilir.

Santiment: Kripto balinaları hızlı bir oranla Ren Protocol’den biriktiriyor

Yeni bir raporda ünlü kripto para araştırma firması Santiment, Ren Protocol’ün (REN) Ocak 2021’de yavaş yavaş yükselirken, perde arkasındaki bazı ölçümlerin altcoin’in yeni zirvelere yükseleceğini gösterdiğini söylüyor.Birlikte çalışabilirlik Blockchain’i, bu hafta 1 doları geçerek yeni zirveler yaptı.

Kaynak: Santiment

Santiment’in bulgularına göre, Şubat ayındaki bu artış kısmen 1 milyon veya daha fazla Ren tutan balina adreslerinin Ren birikiminden kaynaklanıyor.Son veriler, Ren balina sahiplerinde Ocak sonundan Şubat ortasına kadar keskin bir artış olduğunu gösteriyor.Ek olarak Santiment, herhangi bir miktarda token tutan benzersiz Ren adreslerinin sayısının da özellikle geçtiğimiz ay boyunca istikrarlı bir şekilde yükseldiğini bildirdi.

Santiment: Popüler altcoin, yeni zirveler görebilir

Ayrıca son dört hafta boyunca, günlük aktif Ren adreslerinin büyümesi hızlı oldu. Bu durum,Santiment analistlerine göre, kripto paranın bir koparma için hazırlandığını gösteriyor.Analitik firması ilk olarak bu ayın başlarında fiyat hala 0,80 dolar civarında olduğunda Ren balina adreslerindeki yükseliş trendini bildirdi.

Şubat ayı başındaki raporda Santiment, balinaların önemli oranlarda Band Protocol (BAND) ve DeFi tokeni Aave’den de biriktirdiğini açıkladı.Bu hafta Ren 1,23 dolar seviyesi ile yeni bir tüm zamanların en yüksek ulaştı. Bu ayın başlarında popüler altcoin Band ise tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20,34 dolara ulaştı. Aave fiyatı da 547,28 dolarlık zirveye ulaştı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir