Yine Ripple ve Yine XRP Transferi – İşte Ayrıntılar

Whale Alert, geçtiğimiz 16 saat içinde Ripple ve kurucu ortağı Chris Larsen tarafından başlatılan bir transferi tespit etti. Rakam az değil. Tam olarak 30 milyon XRP’den bahsediyoruz.

Rakamın dolar olarak karşılığı ise 16 milyon 265 bin 780 dolar.

Chris Larsen ve Ripple, 30 Milyon XRP’nin Taşınmasına Yardımcı Oluyor

Bu işlemlerden ikisi, XRP’nin bağlı olduğu Fintech devi Ripple ve şirketin kurucu ortağı ve eski CEO’su Chris Larsen tarafından gerçekleştirildi.

Ripple yöneticisi, Binance borsasına 10 milyon XRP aktardı.

Blockchain devi aynı miktarda XRP tokenını Meksika’daki ODL ortağı Bitso’ya yolladı. Veriler, Bithomp XRP analiz web sitesinden geldi.

Daha önce medyada ele alındığı gibi, ABD menkul kıymetler düzenleyicisi SEC, Ripple, Garlinghouse ve Chris Larsen’e kayıtsız menkul kıymetleri (XRP) satma ve bu süreçte 1 milyar doların üzerinde gelir elde etme nedeniyle dava açtı.

Ripple ve SEC’in bu davada anlaşma şansı son derece düşüşk.

Diğer taraftan üçüncü işlemi ise Crypto.com borsası gerçekleştirdi. Buna göre borsadan Binance’e 10 milyon XRP aktarma işlemi gerçekleşti.

XRP Fiyatı

13 ve 14 Şubat’ta 0,6 $ seviyesine yükseldikten sonra XRP daha düşük seviyelerde işlem görüyor. Yazım sırasında XRP 0,5 $ bandında işlem görüyor.

Bu arada XRP fiyat noktasında çok varlık göstermediğinden altıncı sıraya düştü. ADA beşinci sırada ve Polkadot dördüncü sırada yer alıyor. Her iki altcoin de fiyat artışı yaşadığı için XRP ile aralarındaki makas daha da büyüyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir