Ünlü Analist: Bu Gizemli Altcoin, Kazanan Bilet! 18x’i Aşacak

Ünlü kripto trader’ı ve YouTuber Ben Armstrong, bu yıl radarına aldığı bir altcoin projesinin patlamasını beklediğini söylüyor.

Ben Armstrong: DeFi cevheri olan Frontier (FRONT) patlayacak!

Yeni analizinde Ben Armstrong, 548.000 YouTube abonesine, yeni ortaya çıkan sektörde zaten büyük ortaklıklar ve bağlantılar kuran az bilinen bir DeFi cevheri olan Frontier‘e (FRONT) baktığını söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Frontier, zaten herkese bağlı olan zincirden bağımsız bir DeFi toplama katmanıdır ve DeFi alanındaki tüm büyük platformları ve ekosistemleri kastediyorum. Frontier, tüm bu platformlarda kullanıcılara DeFi’nin temel parçalarını getiriyor. GAS’sız işlemler, yield farming, NFT edinme ve oluşturma, staking, yönetim ve uygulama etkinliği için ödüllere sahip. FRONT’un Avalanche (AVAX), THORChain (RUNE), Solana (SOL), yearn.finance (YFI), Aave, Algorand (ALGO), Elrond (EGLD), Binance Smart Chain, Cosmos (ATOM), Band Protocol ( BAND), Matic, AllianceBlock (ALBT), Kava, Harmony (ONE), Celo, Stafi (FIS) ve daha fazlası… Spoiler: Frontier, Stafi aracılığıyla Polkadot ekosistemine girecek, yani tüm parachains, tüm DOT ekosistemi tarafından kullanılacak.

Ben Armstrong: Güçlü altcoin, Coinbase ile birlikte çalışıyor

Ben Armstrong ayrıca Frontier’ın DeFi’yi 100 ülkedeki 43 milyon kullanıcısına erişilebilir kılmak için ABD merkezli kripto borsası Coinbase ile birlikte çalıştığını vurguluyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Coinbase cüzdan kullanıcıları ayrıca tüm DeFi portföylerini takip edebilir ve akıllı DeFi bildirimleri alabilir. Yearn.finance’a erişebilir, token takası ve daha fazlasını tek bir yerden alabilirler. Frontier, birkaç tıklamayla DeFi ile ilgili her şeyi etkinleştiren Coinbase’in sihirli değneğidir. Coinbase‘nin ekosistemi olan tavşan deliğinden daha da aşağı atlarsak, Coinbase tarafından desteklenen tüm projeler, DeFi ağ geçidi platformu olduğu için Frontier’e bağlanacak.

Ben Armstrong: Frontier, potansiyel olarak 18 kat kazanç elde edebilir

Kripto trader’ı ve analisti Ben Armstrong, Coinbase’nin yanı sıra, Binance, Alameda Research, FTX Exchange ve Coingecko da dahil olmak üzere diğer büyük kripto şirketlerinin DeFi projesini desteklediğini ekliyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi, bir projeyi destekleyen üç büyük borsa Coinbase, Binance ve FTX… Onu destekleyen en büyük hedge fonlarının tümü ve her DeFi ve ölçeklendirme ekosisteminin ortak olduğunu görürsek… Kazanacağınızı bilerek kazanan piyango biletini seçmekle neredeyse aynı şey… Ortaklıklar ve entegrasyonların listesi kesinlikle sonsuzdur. Görmedik ve burada bunun altını çizmiyorum: DeFi’de bu Caliber’in başka bir projesini görmedik.

Ben Armstrong’a göre, piyasa değeri 87,2 milyon dolar civarında olan Frontier, potansiyel olarak 18 kat kazanç elde edebilir ve yearn.finance’ın 1,5 milyar dolarlık değerlemesini yakalayabilir. 17 Şubat’ta FRONT, 24 saatlik bir süre içinde 1,15 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6,71 dolara kadar %483’ün üzerinde devasa bir performans gösterdi. CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken FRONT 3,2 dolardan işlem görüyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir