Amerikalı İnternet Ünlüsü: Bitcoin’den Uzak Duruyorum! Farklı Bir Gemide Olacağım..

Barstool Sports’un kurucusu Dave Portnoy, lider kripto para birimi beklentileri aşmaya devam ederken Bitcoin (BTC)’den uzak duracağını belirtiyor.

Dave Portnoy: Bitcoin (BTC)’den uzak duruyorum! Ben farklı bir gemide olacağım

Yeni bir videoda Barstool Sports’un kurucusu Dave Portnoy, BTC trenine atlamak için çok geç olduğunu belirtiyor. Amerikalı internet ünlüsü Dave Portnoy artık Bitcoin’den uzak durduğunu söylüyor. Dave Portnoy konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’e zıplama, gemideki son kişi olma… Gemideki en fakir adam olma zevkini vermem. “Hey zavallı adam, desteyi temizle. Sana biraz Bitcoin atacağım.” Ve lanet parabolik adam Winklevoss ve Pump (Anthony Pompliano) bana en üst güverteden gülerken bir Bitcoin’in 1/100’ü için sıçan gibi tırmanışımı izleyin… Ben sadece farklı bir gemide olacağım. Ve parabolik adamı seviyorum. Parabolik adam Jason Williams, en sevdiğim adamlardan biridir. Onun destesini silmeyeceğim.

Dave Portnoy: Bitcoin satın alırsam ve çökerse…

Dave Portnoy ayrıca Bitcoin’i yalnızca fiyatının düştüğünü görmek için satın alabileceğinden endişe ediyor. Dave Portnoy konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve Tanrı korusun, Bitcoin satın alırsam ve çökerse… Nefret etmediğim bazı insanlardan nefret etmeme neden olur. Ve ben bu duruma düşmek istemiyorum.

Dave Portnoy , Winklevoss İkizleri’yle hızlı bir toplantı yaptıktan sonra geçen yıl Bitcoin ve Chainlink’e (LINK) 1,25 milyon doların üzerinde yatırım yaptı. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, kısa bir süre sonra Dave Portnoy, varlıklarını tasfiye etti ve 20.000 dolar zarar etti. O sıralarda Bitcoin 12.000 doların altındaki fiyatlarla işlem görüyordu.

Dave Portnoy: Bitcoin düşmeyen tek şey! Sonsuza kadar yükselebilir

Bu haftanın başlarında Dave Portnoy, Bitcoin’in 50.000 dolar seviyesini aştığını öğrendikten sonra hayal kırıklığını bir videoda açıkladı. Dave Portnoy konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin düşmeyen tek şey… Bitcoin’in fiyatı 51.000 dolar. Ağustos ayında 11.000 dolardı. Yüce İsa. Asla Bitcoin almıyorum. Asla. Asla asla. Hiçbir şeye inanmıyorum ama kârlı olduğunu düşünüyorum. Bence, sonsuza kadar yükselmeye devam edebilecek kadar buhar var. Ama temelini arkasındaki çöp gibi satın almıyorum. Para kazandırdığını biliyorum. Arkasındaki tüm kabarcıklı kazançları biliyorum. Ve diğer herkesin kabarcıklı kazançları olduğunu biliyorum. Onlara tebrikler. Ferrari kullanıyorlar ve ev alıyorlar, ama bu ben değilim. Ama hayır, yapmıyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir