İşte Bitcoin Milyarderinden Ses Getirecek BTC, Ethereum ve Altcoin Tahminleri

Gemini’nin kurucu ortağı ve Bitcoin milyarderi Cameron Winklevoss, Ethereum’un mevcut fiyatının piyasa değerine yansımadığını söylüyor. Ayrıca Cameron Winklevoss, gelişen merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasının henüz emekleme döneminde olduğunu söylüyor.

Cameron Winklevoss: Ethereum fiyatı piyasa değerine yansımıyor!

Yeni verdiği bir röportajda Cameron Winkelvoss, Ethereum’u iOS veya Windows gibi bir işletim sistemiyle karşılaştırıyor. Cameron Winkelvoss konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yaratıcılık üzerine bir tavan veya çerçeve koymak gerçekten zor ve bunun ne anlama geldiği…. Peki buna nasıl değer veriyorsun? Size ETH’nin bugün 1.600 dolarda olduğunu söyleyebilirim, ancak tüm zamanların en yüksek seviyesi bir veya iki gün önce ihlal edildi ve bu seviyeye üç yıl önce ulaştı. Devam eden iş miktarı ve olgunluktaki gelişme son üç yıl içinde gerçekleşti. Ethereum’a temelde tüm zamanların en yüksek seviyesinde bakıyorsunuz, şu anda olduğu yerde gerçekten küçümsenmiş hissediyor. Bitcoin, üç yıl öncesine göre tüm zamanların en yüksek değerinin iki katına yakın. Bu yüzden orada çok değerli olduğunu düşünüyoruz ve sonsuz olasılıkları ve doğasını seviyoruz.

Cameron Winkelvoss: Bazı altcoin projeleri muhteşem bir şekilde başarısız olacak ve bazıları ise inanılmaz başarılı olacak

DeFi’ye bakıldığında kripto devi, kendisinin ve ikiz kardeşi Tyler’ın yeni ortaya çıkan piyasayı tam olarak desteklediklerini doğruluyor. Onlara göre, DeFi daha yeni başlıyor. Cameron Winkelvoss konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Biz kesinlikle profesyonel DeFi’yiz. Gemini’de düzinelerce DeFi altcoin’i listeledik, gerçekten çok destekçiyiz. Risk var… En kullanıcı dostu deneyim değil. Kesinlikle risk var… Bazı altcoin projeleri muhteşem bir şekilde başarısız olacak ve bazıları inanılmaz derecede başarılı olacak. Bu yeni ve ona yaklaştığınız bir tür mercek olmalı.

Cameron Winklevoss: DeFi’nin Bitcoin ile rekabet etmesine gerek yok!

Pek çok Bitcoin maksimalistinin görüşlerinin aksine Cameron Winklevoss, DeFi’nin kripto sektöründe farklı amaçlara hizmet ettikleri için Bitcoin ile rekabet etmesine gerek olmadığını düşünüyor. Cameron Winkelvoss konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence olanların temel başlangıcı gerçekten harika ve Bitcoin ile rekabet etmiyor. Bu büyük şeylerden biri ve ne yazık ki insanların ‘maxis’ veya maximalist olduklarını görüyorsunuz ve ‘Only Bitcoin‘ veya ‘Only Ethereum’ ya da ‘Only what token’ gibiler. Ancak böyle olmak zorunda değil, çünkü tamamen farklı şeyler çözüyorlar… Dünyanın en iyi jimnastikçileri, dünyanın en iyi vücut geliştiricisinden çok farklı görünüyor. Her ikisi de yaptıkları işte olağanüstü ama bir jimnastikçi harika bir vücut geliştirmecisi olamaz ve bunun tersi de… Farklı şeyler yapıyorlar ve birkaç harika projeye yer var.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir