Deneyimli Trader’dan Bitcoin ve Altcoin Tahmini ile Yatırımcılara Altın Tavsiyeler

Kriptokoin.com – Deneyimli trader ve Bitcoin yatırımcısı Todd Horwitz, Bitcoin ve kripto para birimlerinin hiçbir yere gitmediğini ve kalıcı olduğunu söylüyor. Ancak Todd Horwitz’e göre, Bitcoin bir değer deposu olarDeneyimli trader ve Bitcoin yatırımcısı Todd Horwitz, Bitcoin ve kripto para birimlerinin hiçbir yere gitmediğini ve kalıcı olduğunu söylüyor.ak altın’ın yerini almayacak.

Todd Horwitz: Bitcoin (BTC)’in altın’ın yerine alacağını sanmıyorum

Kitco News’e verdiği yeni bir röportajda Todd Horwitz, altın’ın yerine alacağından şüphe etmesine rağmen Bitcoin’in sabit kodlu para politikası nedeniyle uzun süre aramızda kalacağını belirtiyor. Todd Horwitz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin‘in altın’ın yerini alacağını düşünüyor musunuz? Onun yerini alacağını sanmıyorum. Ama gerçek bir olasılık var ve tabii ki bildiğiniz özgürlükçü para dünyasında, merkez bankası müdahalesini sevmiyoruz. Havadan daha fazla para birimi oluşturma yeteneğini sevmiyoruz. Bu yüzden, kripto para piyasasının kendisinin ister Bitcoin, ister Ethereum, ister diğerleri olsun, gerçek olduğuna inanıyorum. Ve sanırım uzun bir süre, sonsuza kadar aramızda kalacak… Ve para biriminize müdahale eden bir merkez bankasına sahip olmamanın da daha fazla güç oluşturacağını düşünüyorum. Ama altın’ın değer deposu olarak yerini alabileceğini sanmıyorum.

Todd Horwitz: Varım ama yarın sıfıra düşerse uykumu kaybetmeyeceğim!

Todd Horwitz, yatırımcıların Bitcoin ve diğer kripto para birimleri üzerinde bahis yaparken hata yaptıklarını da ekliyor:

Tüm paranızı alıp mevcut varlıklarınızı satarak bir hata yaptığınızı düşünüyorum. Bence şu anda kripto alanına yatırdığınız para, her şeyi kaybetmeyi beklediğiniz sermaye olmalıdır.

Deneyimli yatırımcı, Bitcoin’e nispeten küçük bir yatırımı olduğunu açıklarken, yeni ortaya çıkan piyasada çok fazla belirsizliğin olduğu konusunda uyarıyor. Todd Horwitz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Varım ama yarın sıfıra düşerse uykumu kaybetmeyeceğim küçük bir ölçekte yaşıyorum. Bununla birlikte, anlamanız gerektiğini düşünüyorum, desteğin nerede olacağını veya bir şeyler ters giderse değerin nerede olacağını bilmiyorum. Konsept çok iyi ve çok sağlam. Ama hala pek çok bilinmeyen soru var. Evet, pek çok büyük fonun paralarını buraya koyduğunu görüyorsunuz. Ancak unutmayın, genel olarak piyasalarda herkesin her varlık sınıfının peşinde olduğu ve piyasaları kovaladığı bir noktadayız.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir