Birçok Tahmini Tutan Analist, Patlayacak 5 Altcoin’i ve Giriş Seviyelerini Açıkladı!

Dünyaca ünlü kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Bitcoin varlıklarınızı önemli ölçüde büyütme potansiyeline sahip seçkin bir altcoin grubunu açıklıyor.

Michaël van de Poppe: ATOM/BTC çiftini izleyin! Güçlü yükselebilir

Michaël van de Poppe, yeni analizinde birçok altcoin’in USDT’ye (Tether) karşı düşüşte olduğunu vurguluyor. Ancak analist, bazı altcoin projelerinin Bitcoin çiftinde yaşam belirtileri göstermeye başladığını söylüyor.  

Analist, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 22,02 dolara yakın işlem yaptığı için giriş hakkı vermediğini söylediği Cosmos’u (ATOM) takip ediyor. Michaël van de Poppe, pompayı kovalamak yerine yükseliş trendini ateşlemenin eşiğinde olabilecek bir çift olan ATOM/BTC’ye bakmayı öneriyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cosmos (ATOM/BTC) için buradaki eğilimi daha da düşürmemiz gerekiyor. Burada bu aralığa (0.00034) bakacağım. Bu önceki seviye, yani bu bloğumuz var. Ardından, potansiyel düşüş satın almak için burada sahip olduğumuz bloğu (0.00026) arayacağım. Ve sonra bir sonraki dürtü dalgasını 0.00063’e alıyoruz.

Usta trader: Popüler altcoin Celer Network’de radarımda

Michaël van de Poppe, Celer Network (CELR) için de aynı durumun olduğunu söylüyor. Analist, CELR/USDT’nin büyük bir parabolik hareketi tamamladığını ve CELR/BTC çiftinin uzun bir düşüş trendinden sonra ısınmaya başladığını belirtiyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dip inşasında CELR/BTC için güzel bir yükseliş farklılaşması yapıyoruz. Yani menzil desteği olan bu desteği (0.00000025) kaybettik… Geri çevirdik. Bu seviyeyi tekrar destekledik. Yükseliş farklılığını doğruladı. Yukarı doğru koş… Muhtemelen göreceğimiz şey, 60 Satoshi (0,0000006), başka bir düzeltme ve ardından gerçek dürtü dalgasını 0,00000115’e alıyoruz.

Michaël van de Poppe: Harmony, CELR’e benzer bir piyasa yapısına sahip

Usta trader ayrıca, CELR/BTC’ye benzer bir piyasa yapısı kaydeden Harmony’ye (ONE/BTC) bakıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda bir direnç alanında olduğumuza göre, büyük olasılıkla buradaki aralığa (0,00000032) doğru düzeltici bir hareket alacağız. Bunu bir süre alacağız ve sonra bu aralığın en yüksek seviyesine doğru hızlanmaya başlayacağız (0,0000012). Sonra muhtemelen 0,0000018 doğru….

Ünlü analist: DIA/BTC ve TOMO/BTC çiftleri fiyatını katlayabilir

Michaël van de Poppe göre, ralli yapmaya çalışan bir başka çift DIA/BTC’dir. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DIA/BTC hala dirençle karşı karşıya. Burada desteğe doğru başka bir düşüş (0.000003) olabilir ve sonra bu seviyeyi 770 Satoshi (0.000007) civarında kırdığında hızlanmaya başlayabilir. Sanırım burada bu bölgeye doğru koşacağız (0.00025).

Michaël van de Poppe’nin radarındaki son kripto para TomoChain (TOMO)’dir. Kripto para analistine göre, TOMO/BTC zar zor uyanıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gördüğünüz gibi, hala sağlamlaştırıyoruz. Bitcoin çifti burada gördüğümüz seviyelere (0.000007, 0.000008 ve 0.000012) doğru koşmaya başlarsa, fiyatın buradan 3 kat arttığını görebiliriz.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Bunun dışında usta analistin başarılı başka BTC tahminleri de var.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir