“Ay’a Gidiyor”: Ünlü Oyuncu, Dev Bitcoin ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı

Bitcoin fiyatı son aylarda yükseliyor ve her ay yeni rekor seviyeleri görüyor. BTC, ana akım medyadan büyük ilgi gördü ve bununla birlikte, Bitcoin birçok ünlü ismin onayını da aldı. Elon Musk, Kanye West, Ashton Kutcher, Maisie Williams, Paris Hilton, Floyd Mayweather ve daha fazlası Bitcoin’e ilgi gösterdi. BTC’ye en son ilgi gösteren ise Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Lindsey Lohan’dır.

Lindsey Lohan: Bitcoin 100.000 ve Ethereum 10.000 dolara ulaşacak

Lindsey Lohan’ın desteği, Bitcoin‘in yükseldiği bir zamanda geliyor. Lider kripto para, yazım sırasında 860 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Bu rakam, BTC’yi Facebook ve Visa’dan daha büyük, küresel olarak yedinci en değerli varlık yapıyor. Tesla’nın kripto para birimine 1,5 milyar dolar yatırım yaptığı haberinin ardından BTC, son 7 günde %26 değer kazandı. Bu, Lindsey Lohan’ın Bitcoin’e destek verdiği ilk sefer değil. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu, Bitcoin ve Ethereum’un yeni zirvelere çıkacağını tahmin ettiği bir video paylaştı.

Lindsey Lohan, en büyük altcoin olan Ethereum’un 10.000 dolara ulaşmasıyla Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşacağını tahmin etti. Lindsey Lohan videoyu yaptığında Bitcoin 32.044 dolardan işlem görüyordu. O zamandan beri BTC, %41 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ethereum ise 965 dolardan işlem görüyordu. O zamandan beri ETH, %79 değer kazandı. Lindsey Lohan, bu videoyu Crypto Buzz olarak bilinen özel bir grup için ücretli olarak yaptı. Lindsey Lohan hayranlarına şunları söyledi:

Ethereum’un 10.000 dolara, Bitcoin’in 100.000 dolara çıkacağını söylemek için buradayım. Başarılı bir 2021’in keyfini çıkarın ve umarım hepiniz Lambo’larınızı aya götürürsünüz.

Ünlüler Bitcoin piyasasına akın ediyor

Lindsey Lohan, kripto piyasasına giren birçok ünlüden sadece biri. Bu alandaki lider, Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk’tur. Elon Musk, yıllardır bir Bitcoin savunucusu. Elon Musk, yıllar boyunca bir dizi BTC boğa koşusunun arkasında tek başına yer aldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir