ARK Invest CEO’sunda Bitcoin ve Altın Tahmini: Daha Fazlası Geliyor!

ARK Invest CEO’su Cathie Wood, Bitcoin (BTC)’in gücünü enflasyona karşı bir koruma olarak vurguluyor. Ayrıca Cathie Wood, Bitcoin ve altın’ın zamanla daha fazla yükseleceğini vurguluyor. Ancak ARK Invest CEO’su, Bitcoin’in altın’ı geçeceğine inanıyor.

Cathie Wood: Bitcoin ve altın zamanla daha çok yükselecek! Ancak BTC altın’ı geçecek

ARK Invest CEO’su, Yahoo Finance ile yaptığı yeni bir röportajda, BTC’nin altın’dan daha iyi performans göstermeye devam etmesini beklediğini söyledi. Cathie Wood konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Enflasyona karşı Bitcoin’den daha iyi bir önlem olmadığına inanıyorum. Bildiğimiz gibi, altın hareket ediyor, ancak şimdi Bitcoin‘de oldukça önemli ölçüde geride kalıyor. Bu yüzden muhtemelen bir miktar hisse değişimi var, ancak her ikisinin de zamanla iyi işleyeceğine inanıyorum.

Cathie Woods, Bitcoin’in kurumsal yatırımcılar ve büyük şirketler arasında benimsenmesinin de artmasını beklediğini söylüyor. Cathie Wood konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sanırım daha fazla şirketin bu varlığı bilançolarına koyduğunu göreceğiz ve özellikle teknolojiyi anlayan ve bu konuda rahat olan teknoloji şirketlerini de göreceğiz.

ARK Invest CEO’su: Bitcoin’in fiyat performansı dikkat çekici

Cathie Woods, Bitcoin’in 2018’in başlarında başlayan devasa ayı piyasasından nispeten hızlı toparlanmasının dikkat çekici olduğunu söylüyor. ARK Invest CEO’su, makroekonominin önde gelen kripto para biriminin hızla yeniden canlanmasında önemli bir rol oynadığına inanıyor. Cathie Wood konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Genellikle 2017’de Bitcoin’de olduğu gibi parabolik bir hareket olduğunda, o varlığın veya o hissenin zirveye geri dönmesi genellikle bir nesil alır. Ama BTC yaptı…

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere ARK, Bitcoin’de yıllardır yükseliş gösteriyor ve ilk Bitcoin yatırımını fiyat yaklaşık 250 dolarken 2015’te satın aldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir