Ünlü Türk Analist Altın, Gram Altın ve Gümüş’te Bu Seviyelere Dikkat Çekti!

Altın son günlerde karma ticaret seanslarından geçiyor ve yatırımcılarını düşündürüyor. Çünkü altın fiyatları zirve yaptıktan sonra çoğunlukla aşağı yönlü bir trendi takip etti. Bu düşüş eğilimi son dönemde derinleşti. Şimdi gözler altın, gram altın ve gümüş fiyatlarına odaklanmış durumda.

Popüler Türk finansal analist Tunç Şatıroğlu’da bugün piyasaları yorumladı. Tunç Şatıroğlu, altın ve gümüş yatırımcılarının akıllarındaki soruları cevapladı ve gümüş fiyatları için olumlu görüşler paylaştı. Tunç Şatıroğlu, altın fiyatları için ise göstergelerin aşırı satış bölgesinde olduğunu vurguladı.

Tunç Şatıroğlu: Altın için göstergeler aşırı satış bölgesinde

Popüler Türk finansal analist Tunç Şatıroğlu, dönem dönem altın, dolar ve gümüş fiyatlarına yönelik öngörülerde bulunuyor. Tunç Şatıroğlu, bugün yine piyasaları yorumladı ve önemli açıklamalarda bulundu. Finansal analist, altın fiyatları için göstergelerin aşırı satış bölgesinde olduğunu belirterek şunları söyledi:

Altın dün 250 günlük üstel hareketli ortalamasını bir kere daha test etti ve üzerinde kaldı. Burada destek bulması çok önemli. Göstergeler aşırı satış bölgesinde. Tam yükselişin başlayacağı yer olarak görünüyor. Ancak bugün de artışı görmeden yükseliş başladı diyemeyiz.

Popüler Türk finansal analist, gram altın’da eski 404 desteğine dikkat çekiyor

Tunç Şatıroğlu açıklamalarının devamında gram altında da göstergelerin aşırı satış bölgesinde olduğunu belirtiyor. Ayrıca finansal analist, gram altın’da eski 404 desteğine dikkat çekiyor. Tunç Şatıroğlu konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gram altında da göstergeler aşırı satış bölgesinde ve  neredeyse eski 404 desteğine gelmek üzere. Ons için söylediklerim burada da geçerlidir.

Tunç Şatıroğlu: Altın’daki düşüş gümüş’ü aşağı çekse de tekrar toparlanıyor

Popüler Türk finansal analist, gümüş fiyatları için olumlu görüşler paylaştı. Tunç Şatıroğlu’na göre, gümüş altın’a göre, daha güçlü durmaya devam ediyor. Tunç Şatıroğlu konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gümüş altın’a göre, daha güçlü durmaya devam ediyor. Altın’daki düşüş gümüş’ü aşağı çekse de tekrar toparlandığını görüyoruz. 4 saatlikte gösterge AL’a döndü tekrar. ABD seansında da gücünü korursa yeniden 27,44 hedefine gidecektir.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, altın tahminlerine yönelik daha fazla bilgi için “Türk Altın Piyasaları Uzmanı: Gram Altın Bu Fiyatları Görebilir!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir