Ünlü Trader: Kripto Sahnesinde Bu 6 Altcoin Yükseliyor! 100x Yapacaklar

Başarılı kripto para trader’ı Lark Davis, non-fungible token (NFT) sektöründe 100 kat yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü altı altcoin projesini açıklıyor.

Lark Davis: Seascape (CWS) isimli altcoin projesini yakında izliyorum

Lark Davis, 213.000 YouTube abonesine, öncelikli olarak takip ettiği projenin Seascape (CWS) olduğunu söylüyor. Proje bu ay zaten büyük kazançlar elde etse de kripto analisti yükselen NFT çılgınlığı ile CWS’nin büyümeye devam etmesini bekliyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Seascape, oyuncular, geliştiriciler ve etkileyicilerin bir araya gelip oyun içinde bu değer ekosistemini oluşturması için teşvik edilmiş bir ekosistem oluşturmak adına oyunlaştırma, DeFi (merkezi olmayan finans) ve tabii ki NFT’leri kullanan bir oyun platformudur. Platform, oyuncular için yerel Seascape tokeninde, CWS’de veya NFT’lerde ödenen ödüllerle gerçekten harika Blockchain tabanlı oyunların üretilmesini sağlayacak.

Usta analist: My Neighbor Alice (ALICE) güçlü yükselecek!

Lark Davis’in listesinde iki numarada, çılgınca popüler Animal Crossing oyunundan esinlenen Blockchain tabanlı çok oyunculu bir oyun olan My Neighbor Alice (ALICE) var. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buradaki fikir, bunun sadece bir Blockchain oyunu olmasını sağlamak değil, süper başarılı olmayan birçok Blockchain oyunu gördük… Bunların olmasını istedikleri şey, milyonlarca insana tanıtılan herkes için bir oyun olmak. NFT’ler…

Lark Davis, ALICE’ın önde gelen oyun protokolü Axie Infinity’ye yetişmek için piyasa değerinin 100 kat artması gerekeceğini söylüyor.

Lark Davis: Terra Virtua (TVK) viral büyüme potansiyeline sahip

Lark Davis’in izleme listesindeki bir başka kripto para, Terra Virtua’dır (TVK). Analist, projenin Legendary ve Paramount gibi popüler film franchise’ları için dijital koleksiyonlar oluşturmaya çalıştığını belirtiyor. Ek olarak kripto etkileyicisi, TVK tutmanın faydaları olduğunu vurguluyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi, Terra Virtua Kolect tokeni bu, NFT airdrop’larını almanıza ve nadir NFT tokenlerini toplamanıza izin verecek. Bu, gerçek viral büyüme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğüm paralardan biri.

Popüler trader: Ethernity Chain (ERN) özel olarak tasarlanmış bir protokol

Lark Davis’in radarındaki dördüncü kripto para, NFT’ler için özel olarak tasarlanmış bir protokol olan Ethernity Chain’dir (ERN). Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dijital koleksiyonların ve koleksiyon kartlarının basılmasına izin verecek. Gelecek vadeden sanatçıları çekmeyi planlıyorlar ve aslında Mad Dog Jones ve BossLogic gibi insanlarla çalışıyorlar… Platforma katılmak için ünlüler arıyorlar… Buradaki en büyük değer önerisi, satın aldığınız, sattığınız ve takas ettiğiniz koleksiyon parçalarının sahte değil, gerçek anlaşma olmasını sağlamak için doğrulanmış NFT’ler sunmaları olacak. Halihazırda piyasalarda son bulan çok sayıda popüler yüksek değerli NFT’nin sahte olduğunu görüyoruz. Bu adamlar gerçek anlaşmayı aldığınızdan emin olmak için bu sorunu durdurmak için çalışıyorlar.

Lark Davis: Persistence ve Split’te 100x yapacak projeler arasında

Beş numarada, kurumsal kullanım durumları için NFT’lerden yararlanan bir protokol olan Persistence geliyor. Proje, gerçek dünyadaki varlıkları tokenize ediyor ve ardından bunları Blockchain’e getiriyor.  Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu sadece bir potansiyel kullanım örneği… Buradaki kullanım örnekleri kesinlikle çılgınca.

Lark Davis’in listesindeki son kripto para, e-ticaret alanındaki NFT’lerin potansiyelini kullanan bir protokol olan Split’tir. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bölünme, her envanter kalemine benzersiz bir NFT atayarak çalışır, temelde standart bir stok tutma birimi numarası olarak işlev görür. Ancak en son NFT teknolojisiyle desteklenir… Satıcı olarak, sahip olduğunuz tüm envanteri ve merkezi olmayan bir kredi alabilirsiniz. Deponuzdaki envantere karşı. Eşyalarınızı satmayı beklerken, aslında bu likiditeyi serbest bırakabilirsiniz. Burada oyunun kurallarını değiştiren şeyler çok heyecan verici.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir