Ünlü Milyoner: Bitcoin ve Bu 5 Altcoin’e Yatırım Yaptım!

Shark Tank yıldızı ve milyoner yatırımcı Kevin O’Leary, Bitcoin konusundaki fikrini değiştiriyor olabilir. Kevin O’Leary, Bitcoin ve bazı altcoin projelerine yatırım yaptığını açıkladı. İşte Kevin O’Leary’ın kripto para pörtföyü…

Ünlü milyoner yatırımcı Kevin O’Leary: Az miktarda kripto para aldım!

Ünlü milyoner yatırımcı Kevin O’Leary, uzun süredir kripto paraları eleştiriyor. Kevin O’Leary, üç yıl önce az miktarda kripto para aldığını açıkladı. Kevin O’Leary konuya yönelik şunları söyledi:

Kripto para cüzdanım var. Gerçekten seviyorum ve hoşuma gidiyor. Değerinin ne kadar olduğuna bakayım. Bunun nasıl olduğunu size anlatacağım. Bir gece mezuniyet sınıfında Harvard’da ders veriyordum. Beni kripto para yatırımcısı olmam için zorladılar. Ben de ‘Biliyor musun, bununla bir problemim yok. Aslında, 100 doları riske atacağım. Üç yıl önce Coinbase‘de bulunan her bir kripto parayı satın alacağım.” dedim.

Kevin O’Leary: Bitcoin ve bu 5 altcoin projesine yatırım yaptım!

Kevin O’Leary, eşit miktarda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Stellar Lumens (XLM) aldığını söylüyor. Kevin O’Leary, deneyimin onu Bitcoin hayranı yaptığını da ekliyor. Ancak Kevin O’Leary, geri kalan altcoin projeleri için aynı düşünceye sahip değil. Kevin O’Leary konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi bugün değeri ne? Unutma, 100 dolar koydum. Şimdi değerinde 88,97 dolar. Ne oldu? Nasıl olur da tonla para kazanmadım? Çünkü tüm kripto paralar eşit şekilde oluşturulmuyor. Bitcoin harika, geri kalan her şey kripto saçmalığı….

Ünlü milyoner: Kripto para birimleri hiçbir şey tarafından desteklenmiyor

Kevin O’Leary, kripto para birimlerinin “hiçbir şey tarafından desteklenmediğini” savunuyor. Ayrıca ünlü yatırımcı, yatırımında kaybettiği parayı geri alabilmesi gerektiğine inanıyor. Kevin O’Leary konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Öyleyse buradayım 88,97 dolar, paramı geri almak için kimi arayacağım? Oh hayır, kimse yok. İşte sorun bu… Bu hiçbir şey tarafından desteklenmiyor, sadece inancınız tarafından destekleniyor. Kripto paralar ile ilgili zorluk, bunun mühendislik kıtlığıdır. Bu yüzden bu kripto işini gerçekten sevmiyorum. Hangi kripto paranın hareket edeceğini ve kıtlığı nasıl yöneteceklerini tahmin etmelisiniz. Ancak bu gerçekten kurumsal bir ürün değil. Ama kaybettiğim 11 doları nasıl geri alacağımı gerçekten bilmek isterim. Beni ara…

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir