Ünlü Ekonomistten İnanılmaz Ethereum Tahmini: Bu Seviyeleri Göreceğiz!

Ünlü ekonomist ve Real Vision kurucu ortağı Raoul Pal, Ethereum (ETH)’un bu döngüde 20.000 dolara çıkacağını tahmin ediyor. İşte ünlü ekonomistten inanılmaz Ethereum tahmini…

Raoul Pal’dan Ethereum tahmini: ETH bu döngüde 20.000 dolara çıkacak!

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, taminlerinde bir ağın değerinin kullanıcı sayısı ile doğrudan ilişkili olduğunu belirten Metcalfe Yasası da dahil olmak üzere birçok modeli kullanıyor. Raoul Pal’a göre, bir kripto paranın değeri benimsenmeye dayanıyor. Ethereum‘a bakıldığında Raoul Pal, önde gelen akıllı sözleşme platformunun piyasa değerinin, tıpkı Bitcoin gibi aktif adres sayısı ile oldukça ilişkili olduğunu vurguluyor.

Kaynak: Real Vision

Raoul Pal benimseme ile ağ değeri arasındaki ilişkinin tesadüf olmadığını söylüyor. Raoul Pal, Ethereum’un fiyat dağılımının aktif adres sayısına karşı hareketinin, Bitcoin’in aynı aşamadaki performansını yansıttığını açıklıyor. Ayrıca Raoul Pal, Ethereum’un Bitcoin’den altı yaş daha genç olduğunu ve piyasa katılımcılarının aynı ağ etkilerinin devreye girmesini beklemesi gerekeceğini belirtiyor.

Kaynak: Real Vision

Raoul Pal: Ethereum Bitcoin’in ayak izlerini takip ediyor!

Raoul Pal ayrıca, BTC ve ETH’nin 1 milyon aktif adrese ulaştığı önemli bir dönüm noktasına bakıyor. Real Vision CEO’suna göre, ETH’nin büyümesi neredeyse 4 yıl arayla Bitcoin ile aynı. İşte Raoul Pal’dan Ethereum tahmini:

Lütfen fiyatların da TAMAMEN aynı olduğunu unutmayın. Fiyatlara uymadık, 1 milyon aktif adrese uyduk.

Kaynak: Real Vision

Raoul Pal, Ethereum’un fiyat ve benimseme açısından büyüme yörüngesine dayanarak, Bitcoin’in ayak izlerini takip edeceğine inanıyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarıa şunları ekliyor:

Bu, benimseme döngüsünün AYNI noktasında, yükselen Bitcoin ile AYNIDIR… ve benimseme döngüsünün de daha dramatik olabileceğini öne sürüyor… ETH, Bitcoin’den neredeyse 2 kat daha iyi performans gösterecek ve aynı mekanizma tarafından yönlendiriliyor…  Harika bir anlatı… Programlanabilir para platformu ve tabii ki Metcalfe Yasası…

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla Ethereum tahmini için “Ethereum Fiyatı Keskin Düştü! İşte Tahminler ve İzlenecek Seviyeler”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir