Tarih Bile Verdi! Ünlü Yönetici: Bitcoin’i Bu Çılgın Seviyelerde Göreceğiz!

Hedge fonu yöneticisi Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC)’in mevcut döngüde çok daha yüksek seviyelere çıkabileceğini belirtiyor.

Anthony Scaramucci: Bitcoin Şubat 2022’ye kadar 100.000 dolara ulaşabilir!

Ünlü yatırım firması SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Yahoo Finance ile yaptığı yeni bir röportajda, önemli tahminlerde bulundu. Anthony Scaramucci, Bitcoin’in 100.000 dolar seviyesini kolayca kırabileceğini söyledi.

Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü, önümüzdeki 12 ayda dolar arzını %40 artırması muhtemel olan “süregelen parasal değer kaybının” Bitcoin‘i cazip bir değer deposu haline getirdiğini savunuyor. Makroekonomik arka plan göz önüne alındığında Anthony Scaramucci, BTC’nin Şubat 2022’ye kadar 100.000 dolara ulaşabileceğini söylüyor. Anthony Scaramucci konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Üretimde ve para arzımızda altı ay öncesine göre %23,6 daha fazla dolara sahibiz. Ve 1,9 trilyon dolarlık uyarıcıyı gerçekten analiz ederseniz, büyük olasılıkla %17 daha fazla dolar üretimi elde ederiz. Yani 12 aylık bir süre içinde burada oturacaksınız, %40 daha fazla dolara veya %40 daha fazla itibari paraya sahip olacaksınız. Ve eğer banka hesabınızdaki dolara bakıyorsanız… Bir dakika, bu ihtiyacım olan değer deposu olmayabilir… Ve artık Metcalfe Yasası’na göre tamamen sağlam bir şekilde ölçeklenen genişleyen bir para ağı olan Bitcoin gelişiyor. Kendi kendinize şöyle diyebilirsiniz, “Tamam dolar olarak değer kaybediyorum ama Bitcoin’de değer kaybetmiyorum.”

Anthony Scaramucci: Beş yıl içinde bir milyar insan Bitcoin’i kullanacak

Anthony Scaramucci, para birimini küçültmenin yanı sıra, Bitcoin’in dijital doğası ve kullanıcı büyümesinin onu şirketler için daha çekici hale getirdiğini ekliyor. Anthony Scaramucci konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence şu anda CFO’lar bu dolar üretimini, bu dolar artışını izliyorlar. Kendi kendilerine, ‘Tamam belki bundan (BTC’den) biraz almam gerekiyor’ diyorlar. Oldukça esnek, sıvı bir şekilde işlem yapıyor, bir milisaniyede işlem görüyor ve ölçekleniyor. Bugün 100 milyondan fazla insan Bitcoin kullanıyor. Büyük ihtimalle beş yıl içinde bir milyar insan bunu kullanacak.

Anthony Scaramucci: Bitcoin’i bilançolarına eklemeyi düşünen birçok şirket var!

Anthony Scaramucci, firmaların ve kurumsal yatırımcıların lider kripto para birimine giderek daha fazla yatırım yaptıklarını görünce şaşırmadığını söylüyor. Anthony Scaramucci konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…Piyasadaki bilgi, Bitcoin’i bilançolarına eklemeyi düşünen birçok şirket olduğunu gösteriyor. Ve BlackRock gibi kurumsal yatırımcılar var. BlackRock, geçen ay Bitcoin’i bazı büyük yatırım fonlarından satın almaya ve Bitcoin vadeli işlemlerini satın almaya onay verdiklerinin sinyalini çoktan vermişti.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla Bitcoin tahmini için “Dünkü Bitcoin Fiyatı Patlamasını da Bildi! İşte Analistten Yeni Seviyeler”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir