Sıcak Gelişme: Ünlü Bitcoin Borsası, 2 Dev Altcoin’i Delist Ediyor!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası OKEx’in ABD operasyonu olan OKCoin, 2 popüler altcoin’i delist edeceğini açıkladı. OKCoin, bu kapsamda Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’yi (BSV) delist ediyor. Borsa delist kararının nedeninin Bitcoin satın almaya çalışan yeni yatırımcıları korumak olduğunu da vurguluyor.

Dev Bitcoin borsası, popüler altcoin Bitcoin Cash ve Bitcoin SV’yi delist ediyor

Popüler Bitcoin ve kripto para borsası OKEx’in ABD operasyonu olan OKCoin, 2 büyük altcoin’i delist ediyor. OKCoin, Bitcoin klonları olan Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’yi (BSV) platformunda kaldırma kararı aldı. OKCoin konuya yönelik yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 1 Mart 2021 tarihinden itibaren BCH ve BSV delist edilecek. Aynı tarihte şu 3 işlem çiftinde de işlemler askıya alınacak ETC/USD, EURS/EUR  ve BTC/EURS.

OKCoin’in Bitcoin klonları olan Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’yi (BSV) platformunda kaldırma kararı yatırmcıları şaşırttı. Çünkü piyasa değeriyle BCH, 10. en büyük kripto parayken, BSV en büyük 20. kripto para konumunda. Borsa delist kararının sebebinin Bitcoin satın almaya çalışan yeni yatırımcıları korumak olduğunu belirtiyor. BSV’nin delist edilmesinin başka bir nedeninin de Craig Wright kaynaklı olduğu söyleniyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir