Rock Efsanesi: Çok Sayıda Satın Aldım! Bu Altcoin’in Hayranıyım

Rock efsanesi Kiss’in solisti Gene Simmons, hayranı olduğu bir altcoin projesini açıklıyor. Gene Simmons, neredeyse bir milyon takipçisine neden Cardano’ya ve onun yerli kripto parası ADA’ya ilgi duyduğunu açıkladı.

Rock efsanesi Gene Simmons: Bir Cardano (ADS) hayranıyım!

Klasik rock müzik grubu KISS’in efsanevi kurucu ortağı ve solisti Gene Simmons, kripto para birimleri hakkında yine önemli açıklamalara imza attı. Bu sefer Gene Simmons, Bitcoin, DOGE veya son zamanlarda manşetlere çıkan diğer kripto paraları tartışmadı. Ancak Gene Simmons, Cardano’ya ve onun yerli kripto parası ADA’ya hayran olduğunu açıkladı. Gene Simmons, açıklamalarında altcoin projesinde yaşanan son gelişmelere değindi.

Gene Simmons, Cardano‘nun Afrika gibi gelişmekte olan ekonomilere odaklandığına dikkat çekiyor. Gene Simmons, kripto paradan satın aldığını ve HODL ettiğini de ekliyor. Gene Simmons, ADA’yı elinde tutmasının sebebinin Ethereum’un ve IOHK’nın kurucusu Charles Hoskinson (IOHK, Cardano’yu geliştiren şirket) olduğunu belirtiyor. Charles Hoskinson, üç yıl sonra Cardano’yu başlatmak için 2014’te Ethereum’dan ayrıldı.

KISS solisti, popüler altcoin ADA’dan 300.000 dolarlık satın aldı!

Bugün erken saatlerde attığı bir tweette Gene Simmons, 300.000 dolar değerinde ADA satın aldığını söyledi. Ünlü sanatçı, kripto parada yükselişe geçtiğini ve hemen hemen herkesin ADA alabileceği için ona girmeye karar verdiğini belirtti.

Ayrıca Gene Simmons, altcoin’in Bitcoin’den çok daha ucuz olduğunu da vurguluyor. Basın zamanında, ADA CoinMarketCap’ta altıncı sırada yer alıyor ve 0,917 dolardan işlem görüyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, rock efsanesi Bitcoin, XRP ve DOGE gibi kripto para birimlerine de sahip.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir