Popüler Trader: Treni Kaçırmayın! Bu 5 Altcoin 100x’lik Getiri Sağlayacak

Popüler kripto trader’ı ve analisti Lark Davis, yatırımcılara 100 kat getiri sağlayacağına inandığı beş altcoin projesini açılıyor.

Lark Davis: RAMP isimli altcoin projesi patlayabilir

Yeni bir YouTube videosunda Lark Davis, 206.000 abonesine, ilk seçiminin RAMP  olduğunu söylüyor. Analiste göre, RAMP  projesi kullanıcıların getiri elde ederken hisseli sermayeye erişmesine ve milyarlarca doları yönetmesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesidir. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Esasen bu, yıl için toplam getiri kazancınızı ikiye veya üçe katlamanıza, hatta daha da fazla artırmanıza olanak tanır… Burada potansiyel değer milyarlarca doları yakalar.

Lark Davis, kanalında bu konu hakkında konuşmaya başladığından bu yana projenin 5 kat arttığını belirtiyor. Ayrıca analist, altcoin projesinin mavi çipli bir DeFi coin’i olduğunu vurguluyor. Analiste göre, bu yıl RAMP  1 milyar dolarlık piyasa değerine doğru ilerliyor.

Lark Davis: APY.Finance ve Reef Finance güçlü yükselebilir

Lark Davis’in incelediği ikinci kripto para, orta ölçekli başka bir DeFi projesidir. Lark Davis, kullanıcıların sermayelerini piyasadaki en kazançlı yield-farming fırsatlarına yönlendirmelerine yardımcı olan yield farming  robo advisor’ı APY.Finance’e (APY) işaret ediyor. Analiste göre, altcoin projesi bu boğa döngüsünde potansiyel olarak milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olabilir. Lark Davis, resmi ürün lansmanına yaklaşan projenin yearn.finance (YFI) ile rekabet edecek şekilde oluşturulduğuna inanıyor. 

Lark Davis, DeFi projesinde uzun vadeli bir yükselişe sahip olsa da son zamanlarda zorlandığını belirtiyor. Bu nedenle analist, yatırımcıların kripto paraya kısa vadede daha iyi bir giriş için beklemek isteyebileceklerini belirtiyor. Sırada Polkadot tabanlı likidite aggregator’u Reef Finance (REEF) var. Lark Davis, yazım sırasında 145 milyon dolarlık bir piyasa değerinde duran projenin, yükselişine devam etmeye hazır olduğunu belirtiyor.  Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Reef Finance, hem ticarete hem de merkezi ve merkezi olmayan borsalara erişime izin veriyor. Böylece kripto piyasasından likidite sağlıyor. Ayrıca, yapay zeka güdümlü bir getiri motoru sayesinde akıllı borç verme, akıllı borçlanma, staking ve madencilik sunuyorlar. Temel olarak, doğru zamanda doğru pazara odaklanan, yapım aşamasında tam anlamıyla bir DeFi güç merkezi… Asıl ilginç olan, henüz Polkadot’ta inşa edilmiş herhangi bir DeFi mavi çipimizin olmaması. DeFi mavi çipleri olacak ve Reef bunlardan biri olabilir.

Lark Davis: Shadows ve Polkamarkets projeleri önemli yeniliklerle geliyor!

Lark Davis’in tartıştığı son iki kripto para, erken yatırımcılara ciddi kazançlar sağlayabileceğini söylediği yaklaşan token satışları. İlki, Polkadot Blockchain’inde başlatılacak olan sentetik varlık ticareti, borç verme, ihraç ve ödünç alma platformu Shadows’dur. Lark Davis, projenin trilyonlarca dolarlık varlığa sahip “sentezlenebilen ve DeFi’ye getirilebilen” bir pazarın peşinden gittiğini söylüyor.

Lark Davis, proje için ilk token satışına girmenin pahalı olduğunu, ancak ilk lansmandan sonra Shadows’un Uniswap’te ticarete açık olacağını belirtti. Lark Davis’in listesinin sonuncusu, Twitter hesabı lansmanından önce yaklaşık 20.000 Twitter takipçisine sahip olan ve merakla beklenen oyunlaştırılmış tahmin pazarı Polkamarkets (POLK). Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Lark Davis ayrıca projenin Polkastarter’da başlatıldığını ve bunun önemli bir gelişme olduğunu da ekliyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkamarkets, seçimler veya spor etkinlikleri gibi şeylerin sonuçları hakkında tahminler yapmanıza izin verecek… Tahmin piyasalarının Ethereum’da oldukça popüler olduğu kanıtlandı. Ancak Polkamarkets’te yaptıklarının oyunlaştırılmasının bunu gerçekten sonraki aşamaya götüreceğini düşünüyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir