Elon Musk Coştu: Bu Altcoin Hafife Alınıyor!

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Bitcoin ve kripto paralara yönelik paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Elon Musk, geçtiğimiz günlerde attığı tweetlerle Dogecoin (DOGE)’e 12x’lik bir ralli yaşattı. Bugün ise Elon Musk, Dogecoin (DOGE)’e yönelik yeni bir paylaşımda bulundu ve  “hafife alındığını” söyledi.

Elon Musk: Popüler altcoin Dogecoin hafife alınıyor!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu’na giren kayda göre Tesla 1,5 milyar dolarlık Bitcoin aldı. Bu gelişmenin ardından Elon Musk’tan Bitcoin ve altcoin’lere yönelik önemli açıklamalar ve paylaşımlar gelmeye başladı. Tesla CEO’su, kısa süre önce yeni doğan çocuğu X Æ A-12 için DOGE aldığını bildirdi.

Tesla CEO’su dün ise “Yüzüklerin Efendisi” kitaplarına gönderme yaparak, Bitcoin logosunun yer aldığı bir yüzük görseli paylaştı. Tesla CEO’su Musk, bu paylaşımında “Hepsine hükmedecek bir coin” dedi. Bugün ise Elon Musk, popüler altcoin Dogecoin (DOGE)’e yönelik yeni bir açıklamada bulundu ve “hafife alındığını” söyledi. Yazım sırasında kripto para, yüzde 7 oranında düşüşle 0,06 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir