Abra CEO’sundan Bitcoin ve Yakın Dönem Düzeltme Açıklaması

Abra CEO’sundan bugün önemli Bitcoin açıklamaları geldi. CEO’ya göre BTC 250.000 doları kıracak. Ancak onun öncesinde büyük bir düzeltme var.

Bitcoin Devasa Seviyelere Gelecek

Dijital ödeme platformu Abra CEO’su, Bitcoin’in yıl sonundan önce 250.000 doları kıracağını söylüyor. Ancak kripto piyasalarının sağlıklı bir düzeltme için geç kaldığını düşünüyor.

Bill Barhydt, Peter McCormack ile yaptığı yeni söyleşide ilginç ifadelere yer verdi. Barhydt, büyük bir BTC düzeltmesi gerçekleşmeden önce 60.000 $ seviyesinde potansiyel direnç aradığını söylüyor. Barhydt’ın vurguları şu şekilde:

“Geriye dönüp baktığımda 44.000 $’a, 43.000 $’a doğru bir düzeltme olmadı. Bu bağlamda 30.000’a düştüğümüzden beri %30’luk bir düzeltme olmadı. Aralık ayından bu yana devam ettiğimiz yukarı doğru hareketle 60.000 dolar seviyelerine gelmek üzereyiz. Bir %30’luk düzeltme gelirse sonrasında fiyatın 85.000 ila 90.000 $’a çıkacağını görürüz. Bu durum muhtemel Ağustos ayında gerçekleşecek. Stok akış modeline (S2F) bakarsanız, temelde bunun olması gerektiği zaman olduğu söyleniyor. Aslında bu modelin ne kadar doğru olduğu gerçekten tuhaf.”

Boğa Piyasasının Zirvesi

Barhydt, Bitcoin’de kısa vadeli düşüş gösterse de, en büyük kripto varlığının daha yüksek potansiyele sahip olduğunu belirtiyor. Ancak boğa piyasasının zirvesinin, büyük şirketlerin benimsenme oranına bağlı olabileceğini tahmin ediyor.

“İlginç olan, 100.000 $’a yaklaşmaya başladığınız Ağustos zaman dilimine geldiğinizde, PlanB’nin iki modelinin birbirinden ayrılması. Tek bir modele sahip olduğu için, başlangıçtaki stok, temelde 24 ay boyunca 100.000 $’da olduğumuzu söylüyor. Ve sonra, temelde bir sonraki aşamadan bahseden varlıklar arası modeline kavuştu: “Yani, bu yıl 250.000 dolara ulaşıyoruz.

Geçen Aralık ayında, sizin programınızda Bitcoin’in 2021’in sonunda 100.000 dolar olacağını düşündüğümü söyledim. Hala bunun doğru olduğunu düşünüyorum. Ancak bence Tesla gibi duyurular yapan bir grup Fortune 500 şirketi alana girerse, rakam çok hızlı bir şekilde çeyrek milyon dolara çıkacaktır.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir