Wall Street Efsanesi Bitcoin’de 60.000 ve 500.000 Dolar İçin Tarih Verdi!

Kripto yatırım firması Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, yeni BTC tahminlerini paylaştı. Mike Novogratz, Bitcoin (BTC)’in 500.000 dolarlık devasa hedefine ulaşacağını vurguluyor.

Mike Novogratz: Bitcoin bir para birimi olmaktan çok bir değer deposu olarak tasarlandı!

MicroStrategy tarafından düzenlenen WORLD.NOW etkinliğinde Michael Saylor ile bir görüşmede Mike Novogratz önemli açıklamalarda bulundu. Mike Novogratz, Bitcoin’in bir para birimi olmaktan çok bir değer deposu olarak daha iyi performans göstermeye devam edeceğini öne sürüyor. Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bahsettiğim bu ağ etkisinde bir dönüm noktasına ulaştığımızı düşünüyorum ve temel durumum: Bitcoin‘e altın yüzdesi olarak bakarsam, Bitcoin’in dijital altın olacağını düşünüyorum. Pek çok insanın benimle aynı fikirde olmadığını biliyorum. “Hayır, para olacak. Tüm Blockchain’lerin Blockchain’i olacak. Ben öyle düşünmüyorum.” diyeceksiniz. Değer deposu olarak güzel bir şeridi olduğunu düşünüyorum. Mükemmel bir değer deposu olarak tasarlandı.

Mike Novogratz, Bitcoin’in 60.000 dolar ve 500.000 doları göreceği tarihleri açıkladı!

Lider kripto parayı bir değer deposu olarak gören Galaxy Digital başkanı, en büyük kripto paranın sıradaki hedefini de açıklıyor. Mike Novogratz, Bitcoin’in üç yıl gibi kısa bir sürede 10 katın üzerinde kazançlar kaydedeceğini belirtiyor. Ayrıca Mike Novogratz, BTC’nin altın’ın 10 trilyon dolarlık piyasa değerini yakalamaya devam edeceğine söylüyor. Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ben bunu “Piyasa değerinin yüzde kaçı altın?” diye düşünüyorum. Altın piyasası değerinin yaklaşık %6’sına sahibiz. Bence yıl sonunda %10’dayız. Bu sizi 55.000 – 60.000 dolar arasındaki bir Bitcoin fiyatına götürür. Biliyorum, %10’a ulaşır ulaşmaz, “Peki neden 10? Neden 20 değil?” diyeceksiniz. Ve %20’ye ulaştığımızda, %50 olacağız ve sonra %100 olacağız. Yani bu yılın sonunda 60.000 dolar oluruz. 500.000 dolarlık seviyeleri ise muhtemelen 2024-2025 gibi göreceğiz… Bu seviyeler bir gecede olmaz. Giderek daha fazla eğitim ile bunun gibi daha fazla seminerle… Sonunda gittikçe daha fazla topluluğun fikri satın almasıyla gerçekleşecek.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para tahmini için “2008 Krizini Bilen Ekonomist: Bitcoin’lerimi Satıyorum! Nedeni…” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir