Trader: Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır! Bu Seviyelere Gidiyoruz

Popüler trader ve YouTuber Ben Armstrong, orta ölçekli bir altcoin projesinin boğa piyasası bitmeden önce önemli kazançlar elde etmeye hazır olduğunu söylüyor.

Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) hangisi daha büyük olacak?

Ben Armstrong, 418.000 YouTube abonesine, birlikte çalışabilirlik protokolüne baktığını ve Blockchain ekosistemlerinin geleceğinde önemli roller oynayacağını belirtiyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gelecekte aynı anda çalışan çok sayıda Blockchain olma ihtimali yüksek olduğu için, farklı Blockchain’ler arasında birlikte çalışabilirliğe odaklanmanın, Blockchain teknolojisinin ilerlemesi için çok önemli olduğu görülüyor. Saldırıyı bu hedefe götürmek için iki büyük yarışmacı ayağa kalktı: Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM). Her iki protokol de benzer mimari kullansa da aralarında birkaç önemli fark var.

Ben Armstrong, projelerin gelecekteki değerlemesini önemli ölçüde etkileyebilecek iki birlikte çalışabilirlik Blockchain’i arasındaki temel farkı vurguluyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İşte bu videodan çıkarmanızı istediğim ana şey. Cosmos ve DOT, fiyat olarak o kadar da uzak değil. Ancak piyasa değeri açısından çok uzaklar. Bunun gibi boşluklar gördüğünüzde, alt sıradaki projelerin potansiyeli burada odak noktası haline geliyor.

Ben Armstrong: Popüler altcoin ATOM’un 140 doları göreceğine inanıyorum!

Kripto etkileyicisi Ben Armstrong, Cosmos’un nispeten küçük piyasa değerinin onu Polkadot’un 2021’deki meteorik yükselişini takip ederek yatırımcılara büyük boyutlu getiri sağlayacak bir konuma getirdiğini ekliyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cosmos’un çok fazla potansiyeli var. Yıldızlara ulaşıyor. Diğer projeler ödül alırken arka uçta çalışıyor ve geliştiriliyor. Sonunda, Cosmos sırasını alacak. Gelecekte ATOM kripto parası için büyük bir artış görüyorum. Aslında şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Ama yine de gitmesi için çok daha fazla yer var. Cosmos’un bu boğa koşusunda değerleme artışını ve ATOM’un token başına 140 dolar fiyatını göreceğine inanıyorum.

ATOM, Ben Armstrong’un senaryosunu takip ederse, boğa piyasası perdelerini kapatmadan önce potansiyel olarak 10 katın üzerinde kazanç sağlayabilir. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, patlayacak diğer altcoin’leri öğrenmek için “Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En İyi 5 Altcoin’i Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir